Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szép nőként milyen érzés hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként milyen érzés hogy mindenki meg akar dugni? Hogy szűrik ki azokat akik komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
F/29
2020. júl. 12. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én abban a helyzetben vagyok, hogy tiniként, úgy 16- 18-ig elég csúnyácska voltam ( még 2 fiú általános 8.-ban az osztáy legrondábbjának is hívott :D), 20-tól ez megváltozott..


Legalábbis a barátnők mondogatták mindig ekkortájt, hogy nem veszem észre, hányan megnéznek, és valóban akkortájt lettem magabiztosabb is, hiszen nem figyeltem és nem is hittem el, ha tetszettem valakinek.


Az embernek azért jól tud esni, ha tetszik, vagy csillogó szemekkel néznek rá. - De nagyon nem mindegy, hogy ártatlan bókokról beszélünk, ami jól tud esni, vagy többről.. Illetve az is igaz, amit 3/ írt.


Nekem az fájt mondjuk a lelkemnek, amikor kollégáim csapatépítőn - hozzáteszem nagyrészt kapcsolatban, házasságban-, egyszerűen bepróbálkoztak 3-an is este. Egyik jobban, mint a másik, mint valami versengés a kanok között esküszöm. Holott a viselkedésem nem indokolta, nekem is párom van már 8 éve ( tudják is), ezért szomorított el a dolog. (A poén meg hogy nem vagyok az a tipikus szép lány, sokkal szebbek vannak szerintem, de ronda sem vagyok persze)


Jó persze, azt is tudom, hogy a 2-nek közülük nem jó a kapcsolata, de akkor is.

ÉS az elég lehangoló tud lenni, amikor pl munkamegbeszélés van, és teszem azt r*hadtul nem vonzódsz és nem is adsz félreérhető jeleket, max emberileg normálisan viselkedzs a másikkal,( mint bárkivel), de olyan utalásokat meg jelzéseket küld: pl hangjelzések minthogy nyögdécsel érted.., vagy tapizni próbálja a kezem.. Nekem ettől a gyomrom felfordult akkor, hiszen eszembe sem jutott soha ilyen vele kapcsolatban, és soha nem utaltam ilyenekre.. Meg amikor letéved a szeme és bámulja a mellem (ami nincs is kint (!), de nem kicsi, nem tudom rejtegetni, hogy van mellem, nyilván..)

Munkahelyre egyébként pont ezért nem is szoktam nagyon kiöltözni, csak ritkán ..


Szumma röviden: addig, amíg ártatlan bókokat kap csak az ember, elég jól lehet ezeket kezelni, meg jól is esnek olykor az embernek ha úgy van, de nyilván vannak olyan szintek és határok, amiken átlépve ez az ellentéte.



U.I: jó emberismerő vagyok, nagyon jól ki lehet szerintem szűrni ki milyen jellem, a viselkedése alapján pedig azt is, hogy mit akar. Túl sokáig ezt nem lehet megjátszani. Mondjuk én extra bizalmatlan vagyok ilyen téren alapból, bár valahogy hogy őszinte legyek, a csak dugni akaró felek nem voltak bevonva az életembe, általában többet akartak. Most is kapcsolatban vagyok 8 éve. :)

2020. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerinted milyen érzés amikor mindenki növeli az egódat ? Még jó, hogy nagyon jó ... Csak olyan mint a drog, egy idő után már egyre több kell, hogy jó legyen, ezért tűnnek beképzeltnek a csinos nők.


A szűrés részét pedig már le egyszerűsítik az anyagi részre, abból könnyű szűrni, jó autó, jó ház, magasság, csupa külsőségek. Tisztelet a kivételnek. De ne mondja nekem senki, hogy nem így van. Erre már egy külön műfaj épül a youtube-on gold digger test néven.

2020. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Azt meg aki ezen panaszkodik, csak egy napra rondává varázsolnám :D Ezeket a nőket nem kell sajnálni, mert már genetikai előnnyel születtek, bizonsított, hogy a szép emberekkel sokkal kevésbé előítéletesek és sokkal kedvesebbek is az emberek . majd megsajnálom mindjárt őket ...
2020. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez az, 13-as, cserélnék én (4-es) velük nagyon szívesen. Akkor aztán tényleg sírhatna a szájuk, volna miért...
2020. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!