Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, ti mennyire "tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire "tartjátok el" a párotokat? Közös kassza, feleztek, többet költötök rá mint magatokra vagy ugyanannyit? Esetleg a nő csak a saját keresetéből gazdálkodik?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös kassza, nem tud bánni a pénzzel. Amint kis pénzhez jut, elkölti olyan dolgokra, amikre nincs is szüksége és aznap látta egy hirdetésben. Úgy hogy odaadja nekem a pénzét én meg beosztom kajára, lakásra, rezsire. Másra egyébként se futja.
2020. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém engem 99%-ban. A gyerekek miatt nem tudok elmenni dolgozni, meg ő sem igazán akarná, pedig már nagyon jó lenne a saját pénz
2020. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, egyutt élünk több hónapja, de semennyire nem tart el. Sőt, jelenleg neki nincs munkája, nekem van, de mivel van megtakarítása és passzív jövedelme, így nekem sem kell eltartanom őt. A közös költségeket (kaja, szórakozás, net, üzemanyag stb) felezzük, azon felül meg mindenki a saját pénzével gazdálkodik.
2020. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok. Jelenleg valamivel magasabb a bérem, mint a férjemé. Nincs ebből probléma, egyikünk sem tartja el a másikat, mindenre futja, amire szeretnénk, hogy fussa. A közös dolgokat kifizetjük felesben nagyjából, a megtakarításainkat (havi fix összeg) félretesszük, a maradékból mindenki arra költ, amire akar. A nagyobb kiadásokat, vagy a megtakarításunkat érő kiadásokat mindig átbeszéljük.
2020. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nő vagyok. Nem tart el, én keresek többet, de amúgy közös a kassza, senki se számolgatja, hogy ki mennyit költ.
2020. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Én biztosítom a lakhatást ő a kaját.
2020. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!