Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok érthető érv hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok érthető érv hogy hezitálok a gyerekvállalás kapcsán?

Figyelt kérdés

Nem érzem h itt az ideje. Tartok attól hogy mindenre a gyerek lenne a kifogás; h azért nem csináltam meg ezt meg azt mert a gyerek miatt nem volt időm.


Most is ez van hogy azért nem raktam el ezt v azt mert nem volt időm ( na de hetek óta?)- vagy hiába van lazább napja egy héten több is akkor is csak pihen (oké kell azt is na de az ilyen 5perces dolgok nem oly megterhelő)..


Mìg én ha későn érek haza akkor is kirakom a gépet pl v megyek virágot locsolni bármennyire fáradt vagyok..


Tartok attól h méginkább rám marad az otthoni munkák is; mert a gyerek..és nem akarom, pedig könnyű dolga van mert főznie se kell mert szüleim főznek h neki ne legyen rá gondja, kis lakásban lakunk se kutya se macska semmi és már most is 80%-ba én viszem az ithoniakat 33f


2020. aug. 12. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, teljesen jogos, én sem akarnék így gyereket vállalni.
2020. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért hezitálsz, mert te is érzed, hogy nem ez a nő lesz életed párja. Jól teszed, ha gumit húzol.
2020. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Már megint te? Miért vagy vele? Miér itt szidod évek óta????
2020. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akarsz tőle gyereket,
2020. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem hezitálás, hanem egt sima nem.
2020. aug. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ilyen volt, a jövőben is ez lesz. Szóval itt gyerek sosem lesz. Mire vársz még? 👏-ra?
2020. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Idegesítenek a kérdéseid alapjában véve, mert folyton itt szidod a nődet. Ha nem tetszik, hagyd ott.


Most azonban megértelek. A gyerek még egy jó kapcsolatot is próbára tesz. Én pl. azért nem szeretnék soha, mert félek, hogy akkor a háttérbe szorulna mind a saját személyiségem, mind a párkapcsolatom.

2020. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már. A nő két műszakban dolgozik. Érthető, hogy nem takarítani akar utána. Az a különbség hogy ő alapból kicsit kupis, a kérdező meg rendmániás. Tehát egyiket zavarja az otthagyott dolog, a másikat nem. Akkor sem illenének össze, ha nem így lenne. Én azt nem értem, miért szívják még mindig egymás vérét. Illetve az miért elfogadott, amikor egy nő ganéz egyfolytában a pasija után. Miért kell a kérdezőt sajnálni? Ebben a kapcsolatban ő pakol többet, hát ez van. Ha nem tetszik neki még mindig otthagyhatná. Szeretni biztosan nem szereti ha itt szidja évek óta.
2020. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Èrthetőnek èrthető lenne, de az igazság nem ez. Csak kifogás, kifogás, kifogás.

Döntsd el, hogy akarod mèg ezt a kapcsolatot vagy sem. Ne húzd tovább az idejèt!


Ha nem akarod, akkor szakíts! Az nem kifogás, hogy akkor vissza kell költözni a szüleihez, meg nem tud anyadèknál körözni már ès effèle baromságok. Meg fogja oldani!


Ha meg akarod, akkor tegyèl èrte! De ne úgy, hogy folyton baxogatod mindennel. El lett mondva neked már nagyon sokszor, csak nem èr fel a csöpp agyadhoz, meg èrzelmi intelligenciából is 0 vagy, hogy a lány a depresszió felè hajlik. Nem kap semmi szeretet tőled, csak az állandó bántást. Ès ez már akkor is így volt, mikor mèg igyekezett a kedvedbe járni, ès megfelelni mindennek. Akkor is találtál benne fogódzót, hogy beszólj. Mostanra már tèny ès való, hogy elengedte magát, de az mind ennek köszönhető. Szeretet kell neki, meg törődès! Egy normális kapcsolat! Az motiváló erővel hathat rá. Az nem segít, hogy folyamatosan beszólsz.

2020. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!