Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? 5. hónapos terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 5. hónapos terhes vagyok, ès az élettarsam teljesen kifordult magából. Lassan èn is.

Figyelt kérdés
Nem akartunk gyereket. Màsfél éve voltam egy nőgyógyászati kezelèsen egy súlyos fertőzès miatt, ahol az orvos azt mondta, hogy szerinte már nem is eshetek teherbe. Most kora tavasszal mégis összejött vèletlen, a meglepetès miatt örültem.Pár nap múlva az èn kedves èrtelmes sikeres mérnök élettàrsam elkezdett rábeszélni hogy tartsuk meg , ha én nem is, ő jól keres, majd megleszünk. Azóta eltelt 4 hónap. Kicsit gyanakodtam. Kiderült, csak a haldokló apja meg az idős anyja nyomàsàra lépett fel az apa szerepben, mert unokàt akarnak és nagy volt az örömük. Azóta leesett neki a tantusz. Èn meg kifutottam az időből hogy elvetessem. Teljesen kivagyok. 3 hete màr haza se jön estènkènt, újra elkezdett füvezni(6 ève abbahagyta) olyanokat hallgatok hogy a gyerek csak egy èlősködő ès olyanoknak való akik màr nem akarnak semmit az èlettől csak reprodukàlni magukat. Tönkre fog tenni a gyerek mindent, egy zsìros hajú egèsz nap pelenkàzó anyuka leszek ő cseszheti a karrierjét, én az iskolàt meg a munkàmat stb.Èjjel nem fogunk aludni, és nyomorogni fogunk mert szerinte a születèsig 2 millio lesz csak. Ès hogy èn a következő 20 évre hazavàgtam az életem, csak egy èlet nélküli kizsákmányolt rabszolga leszek. Szellemileg is leèpülök mire munkàba állhatnèk stb stb. Màr teljesen depressziós vagyok, kezdek èn is ìgy gondolkodni... nem tudom mit tegyek.

#terhesség #munka #abortusz #gyerekvállalás #nem kìvánt terhesség #babavàràs krìzis
2018. jún. 11. 08:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha van lehetőséged költözz el és neveld fel egyedül. Remek kapcsolat lehet a tiétek gyerektől függetlenül is
2018. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

első lépés, keverj le egy nyaklevest az értelmes mérnök pasidnak.

2.lepes:

koltozz vissza a szuleidhez. meglatod minden megoldodik

2018. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

2 millió?

azt meg hogy csinálja az a szegeny magzat?


ne hari van 8 unokahugi/öccs de hogy ott be merték vállalni max nettó 180-as fizuval őket ezen csodálkozom

2018. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 iamaveryniceguy ***** válasza:
30%

8 gyereket vállaltak be 180 nettóra? Mi a...

A segíííjjek után lesz belőle ~300, de basszus.

2018. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
valaki mondta hogy ez egy család?
2018. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%

tehát 3 család de a keresetek szülőnként értendők


azért 8-at egy 180-as nettóra..180 BTC-re esetleg

2018. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Beszélj az élettársaddal, hogy ezt mind mesélje el a haldokló nagypapának.

Fél tudod nevelni a gyereket ennek a drogos szutyoknak a támogatása nélkül? Amennyiben nem, úgy inkább add örökbe. Az apja nem akarja, te se akarod igazán, és tényleg elcseszted az életed, de nem csak 20 évre.

Mindenkinek sokkal jobb lesz, ha a kórházból már nem te viszed haza, legfőképp szegény gyereknek.

Azt gondolom nem kell írni, hogy ha maradt benned egy szikrányi emberi méltóság, akkor még ma elköltözöl.

2018. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Jézusom... Hagyd ott, de tényleg! Ez borzasztóan lehúzó, nem csoda, ha te is rosszul érzed magad. A gyerek meg aztán végképp nem tehet semmiről! Azért elég durva egy élősködő piócának beállítani, hiszen a saját vére. Szerintem ne bánd, hogy jön. Az szerintem jobban fájna, ha soha nem lehetett volna gyereked.

Én azt javaslom, hogy mielőbb költözz el, ha más nem, akkor a szüleidhez! Segíts magadon, az Isten is megsegít!!

2018. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Koltozz el,a gyereket meg add örökbe..
2018. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

egy ilyen srác nem érdemli meg azt a boldogságot amit egy kisbaba hozhat.

én az életemet is feláldoznám a kisfiamért, és nagyon lenézem azokat az embereket (apákat főleg), akik összeroppannak és csak a maguk boldogságát nézik és nem veszik észre, hogy egy kisgyerek több boldogságot tud adni, mint bármi más az életben

2018. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!