Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen furcsa szokásotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen furcsa szokásotok, fétisetek van a párotokkal, amit mindketten élveztek és "egyedivé" teszi a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak szexuális jellegű dolgokra gondolok, hanem olyanokra is, mint pl. megmossuk egymás fogát, borotváljuk egymást, különböző extrém helyeket nyalogatunk (pl. szem, orr, fül). Meg úgy általánosságban mindenre, amit az ember kiskorától kezdve egyedül csinál, de fizikailag mégis kivitelezhető, hogy közösen csináljuk, pl. orrfújás.

2020. aug. 25. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Imádjuk húzni egymás agyát a legártatlanabb dolgoktól a legdirektebb perverzitáson át, emellett kialakult egy plusz játékos aki beszáll ha mindhárman akarjuk, de nem sejti a környezetünk és ez roppant izgalmas. :)
2020. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Boldogok vagyunk. Ha tudnád h néznek az emberek 🤔
2020. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Filmbeli lassu erzeki ovatos szerelemböl jövö szex, szeretlek szavakkal füszerezve.hasonlo az elsö alkalomhoz.

Röviden szerelemböl jövö szex, vagy a szerelem magasabb foku megélése/àtélése szexszel, nem a natur testisegböl jön csak.


(Nalam a ffiak iranyitanak, van aki ilyen, van aki masmilyen, exemmel pl nagyon tetszett a veszekedès közepén egy hirtelen pillanattol kialakult vad szex is pl a falhoz lökött hàttal( de amugy nem egy agressziv àllatot kell elkepzelni), aztàn màr màsrol szolt a dolog, vagy amikor konyhaban széken ült mikor veszekedtünk en meg felette kiabaltam es egyre közelebb huzott, stb)


Valahogy a szex körüli köritések adjàk azt a pluszt.

Es ritka, ha van ilyen baratom akinek nem natur a testiség csak, amit meg tud élni.

2020. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Altesi, alpári humor ha ketten vagyunk. 😁
2020. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pattanásvadászat, meg néha közös borotválás :D

Jah meg együtt horgászunk. Állítólag ez egy szokatlan cucc egy csajtól :D

2020. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Folyamatosan turbékolunk, mint a tinik! Állandóan turkálom a mellkasán a bongyor szőrt, ha hozzájutok :D
2020. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os: De ugye nem ő a nő? :))
2020. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:))))))))))))))))

Én úgy láttam, nem :D

2020. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Farmer fétis
2020. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Olyanok vagyunk, mint két pletykás vénember. Imádjuk a pletykákat, állandóan sztorizgatunk, ha kettesben maradunk... Tudom nem szép, dehát ez van. :D

Nekem pattanás fétisem van. A férjem háta néha kipattog bizonyos kajáktól. Na ilyenkor le sem tud vakarni, megyek utána és nyomkodom. Ő meg picsog, mint egy kisgyerek. :D

2020. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!