Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Engem férfiként borzasztóan zavar ha koszos vagy az én vagy a párom cipője.

Amikor felhoztam a témát azt mondta hogy csináljam meg ha ennyire fontos.

Meg is csinálom csak számomra furcsa hogy egy nőt nem érdekli hogy milyen retkes vagy milyen tiszta cipőt húz fel.


Egy férfi a sok közül.



#cipő #Érdekes szitu
2020. aug. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas életed lehet.
2020. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Az igényesség nem nemfüggő. Ezt gondolom róla.

Engem is zavar a koszos cipő, én a sajátomat takarítom, a párom meg magától a sajátját.


Viszont nem szoktam azért minden használat után fogkefével dörzsölgetni a cipőt, csak ha tényleg koszos lett.

2020. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Igénytelen. Ennyi.
2020. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tisztítgatom a cipőmet. Régebben sokat takarítgattam, de nekem feleslegesen sok idő, főleg, hogy utána Bp-n sétálok a mocsokban, porban, sárban stb.

Mondhatod, hogy igénytelen vagyok, de minden más rendben van, naponta mosok fel a lakásban, tiszta, vasalt ruhákat hordok, napi 2x zuhanyzom. Egyszerűen számomra nem fontos, de ettől még nem tartom magam rossz embernek.

2020. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húú, szerintem passzold le nekem a csajt. Engem épp az idegbeteg tisztaságmániás nők tudnak a sírba vinni, akiknek a legfontosabb gondja, hogy piszkos lesz a cipő, ruha, ha kifröcsög a víz a zuhanytálcából vagy a lángostól tejfölös lesz a kezük. Imádom, ha egy nő laza, vidám, néha sáros, poros, izzadt, loncsos a haja, egy szóval: ÉL!
2020. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!