Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élnél újra az exeddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnél újra az exeddel?

Figyelt kérdés

2 honap együttélés után szakitottunk 2 hete. Igazából egy hülyeségen vesztünk össze amiből szakítás lett. Az alberletben én maradtam, ő vissza ment a tesojához. Ma megkeresett hogy visszajonne az alberletbe mint lakotars mert mióta visszakoltozott azóta elég sok minden változott, de igazából nem ez a lényeg, hanem hogy nem bír már a tesójával lakni. Amíg nemtalal új alberletet addig vissza jönne, a másik szobába.

Napkozben max 1 órát lennék egy fedél alatt mert mikor ő jön a melóból, én akkor indulok.

Kiadás szempontjábol jó lenne, illettve éjszakánként kicsit félek is egyedül.

Nemis tudom mi tévő legyek.

Átmeneti állapot lenne, mert keresne közben másik lakást, de jelenleg azt mondja hogy a kocsiban is szivesebben lakna mint ahol most.



2020. szept. 6. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképpen.
2020. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amugy egy kis faluban lakunk, ő itt is melozik.
2020. szept. 6. 20:46
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Soha.
2020. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Aki nem, az miért nem?

Nagyon sajnálom őt, látszik rajta hogy kivan idegileg. És amíg együt voltunk nagyon sok mindent tett értem ő is

2020. szept. 6. 20:48
 5/18 Hellmano ***** válasza:
100%
Te még többet látsz ebbe, mint kellene. Egy normális ember , ha szakít valakivel azzal nemhogy együtt élni nem akar többet, hanem látni se...nálad még tuti vannak érzések és ezért szeretnéd visszafogadni.
2020. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Hát akkor lakjon a kocsiban.
2020. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha lennének érzéseim akkor gondolnék rá, de sose gondoltam rá míg nem keresett meg. Nincsenek felé érzéseim, ettől függetlenül én egy jóérzésű ember vagyok, aki sajnos más problémáit is a szíven viseli. Ha valakin nem segítek akin tudnék, akkor hatalmas lelkiismeret furdalás gyötör sokáig
2020. szept. 6. 21:02
 8/18 Hellmano ***** válasza:
100%
Te tudod, de egy ex sosem jelent jót, abból mindig csak a baj lesz, de majd lehet te is a magad kárán fogod megtanulni.
2020. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Napi max egy órát lennénk egyszerre otthon mivel én 2 helyen dolgozok, ő meg heti 6 napot. Ebből nagy baj nem lehet
2020. szept. 6. 21:06
 10/18 Hellmano ***** válasza:
Úgyis az lesz, amit te akarsz én csak az én véleményemet írtam, mert kérdezted...
2020. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!