Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élnél újra az exeddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnél újra az exeddel?

Figyelt kérdés

2 honap együttélés után szakitottunk 2 hete. Igazából egy hülyeségen vesztünk össze amiből szakítás lett. Az alberletben én maradtam, ő vissza ment a tesojához. Ma megkeresett hogy visszajonne az alberletbe mint lakotars mert mióta visszakoltozott azóta elég sok minden változott, de igazából nem ez a lényeg, hanem hogy nem bír már a tesójával lakni. Amíg nemtalal új alberletet addig vissza jönne, a másik szobába.

Napkozben max 1 órát lennék egy fedél alatt mert mikor ő jön a melóból, én akkor indulok.

Kiadás szempontjábol jó lenne, illettve éjszakánként kicsit félek is egyedül.

Nemis tudom mi tévő legyek.

Átmeneti állapot lenne, mert keresne közben másik lakást, de jelenleg azt mondja hogy a kocsiban is szivesebben lakna mint ahol most.



2020. szept. 6. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Én laknék így egy ideig, amíg nem talál más lehetőséget - feltéve, hogy normális viszonyban váltunk el, egy kulturált szakítás után.
2020. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én segítenék neki.
2020. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha szereted az ágyad is fel kell, hogy ajánld:) Szerintem fogadd el, itt úgy tűnik ez jó megoldás lehet. AZ exből jó szerető lehet, amíg nem találsz valakit
2020. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csak nehogy a nyakadon maradjon. Sajnos az ismerettségi körömben van egy ilyen pár. Az ex azóta is ott lakik és nem tudja kirakni, igaz ott nem albérlet van, hanem saját lakás.

Vannak olyan helyzetek, amikor magadat kell nézzed és nem megsajnálni azt akivel szakítottatok. Még nem is ismered igazán, alig laktatok együtt.

2020. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem lenne akadálya, ha nem olyan miatt szakítottunk, ami miatt látni sem bírnám. F50.
2020. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
2 évet voltunk egyutt úgyhogy eléggé ismerem. Meg most nem arról van szó hogy mennyire ismerem. A rendet, tisztaságot, nyugalmat pont annyira szereti mint én, és mivel csak lakotarsak lennék, nemhiszem hogy lenne min veszekedni
2020. szept. 7. 14:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen. Csak gyerekesek vagytok. Ha nem ilyen közeliek lesztek egymással, akkor a semmiből nem lesz veszekedés.
2020. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Persze gyerekesek vagyunk, te aztán nagyon tudhatod ebből a pár mondatból amit kiirtam.
2020. szept. 8. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!