Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyi idő után nem korai az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után nem korai az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Alig 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A napokban összeköltözünk albérletbe, amit ő kezdeményezett. Egyelőre kicsit bizonytalan vagyok még, hogy nem gyors-e kicsit a tempó. Előttem nem igazán voltak hosszú kapcsolatai, pár hónaposak csak. Aki volt már ilyen helyzezben megírná a tapasztalatait, hogy alakult a kapcsolat.
2020. szept. 9. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 hónap után költöztünk össze, de akkor már mindkettőnk számára nagyon adta magát. Korábban is haverok voltunk, és miután összejöttünk, sok időt töltött nálam, szóval nem az ismeretlenbe ugrottunk fejest. És persze az összeköltözés után nem adta fel egyből a saját albérletét.
2020. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt megelőzően nekem is fél éves volt a leghosszabb kapcsolatom. Ez engem inkább óvatossá tett, mert a megelőző években hozzászoktam ahhoz, hogy nem kell senkihez alkalmazkodnom, de persze valakiből kinézem, hogy ilyen helyzetben igyekszik inkább minél erősebben magához láncolni a másikat.
2020. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nektek korao, de jó lesz ez. Sok sikert hozzá. Nagy kihívás a legjobb.


Én este 9kor találkoztam a párommal, másnap délutántól laktunk együtt, és egy hónap után vállaltunk gyereket. Ennek közel három éve, 2 éves múlt a gyermek. Jól megvagyunk.

2020. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, elmondom, hogy az összeköltözéseket mindig is eléggé megfontoltuk és jó pár hónap "járás" után került rá sor. Aztán úgy lett, hogy három éve volt a harmadik válásom. Szóval nincsen jó recept, abszolút emberfüggő, Rajtad és rajta múlik, hogy mi sül ki belőle. F50.
2020. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!