Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha szorult helyzetben vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szorult helyzetben vagytok, akkor felhoznátok az összeköltözést a párotokkal akkor is, ha nem tart ott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Sajnos a covid miatt elvesztettem az állásom és másik munkába kellett kezdenem. Ez nem fizet annyira jól, de mást azóta sem találtam, pedig keresgélek. Viszont ehhez a fizetéshez az albérletem nagyon drága. Ha összeköltöznénk és felesben fizetnénk, azzal jobban jönnék ki. Kb 8 hónapja ismerjük egymást, 4 hónapja vagyunk együtt (de előtte 3 hónapig szexkapcsolat volt)

Fel lehet ilyenkor hozni a dolgot? Már elkezdtem keresni albérletet kicsivel kintebb, ami olcsóbb. Szóval nem csak arra számolok, hogy összecuccolunk és meg van oldva, nézelődöm alternatív lehetőségek után, csak ez meg úgy adná magát.

Amúgy nagyon jól megvagyunk párkapcsolati szempontból.


2020. szept. 30. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Hozd, egyértelmű.
2020. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, de nem akarok számítónak se tűnni...
2020. szept. 30. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj neki arról, hogy milyen helyzetben vagy, hogy más albérletet kell nézned. Ha ő felajánlja akkor az a legtutibb.
2020. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Meg lehet tenni, de legyen mellé valami B terv is, ha ez nem alakul jól. Legrosszabb esetben az, hogy hazaköltözöl a szüleidhez (ha ezt megteheted), amíg el nem múlik a vész.
2020. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem számítóság, hanem józan ész. Ha jól meg vagytok és mindketten úgy érzitek tudtok együtt élni akkor miért ne? Mi is 3 hónapja voltunk együtt amikor megbeszéltük, hogy semmi értelme 2 albit fizetni, amikor úgy is szinte mindig egymásnál alszunk, közös albérlettel jobban járnánk anyagilag. Mondjuk nem voltunk szorult helyzetben és szerettünk is volna együtt élni, nem csak a pénz miatt, de nekünk sem tartott még ott a kapcsolatunk, mégis 6 éve boldogan élünk :)
2020. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Persze, evvel ki is derül, hogy komolyak e a szándékai.

N28

2020. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ő is albérletben van? Mert akkor neki is könnyebb lenne.
2020. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám ne az anyagiak miatt kösd össze az életed valakivel, hanem mert szeretitek egymást és úgy döntötök. Mond el a párodnak, hogy másik albit keresel és dobd fel, hogy mi lenne ha hozzá cuccolnál (és term. beszállsz a költségekbe). Látni fogod a reakcióiból hogy mi a pálya.
2020. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy számító,csak célszerű.Jol megvagytok,8hónap azért nem futó kaland.

Most kínlódjatok csak azért,mert nem pattant ki még egyiktek fejéből sem a költözés?

Mire várnál?Valami égi jelenségre?

Inkább azon gondolkozz,hogy mi van,ha vacakolsz ide-oda az albérletekkel,meg elmész messzebbre!Nem e attól lesz a kapcsolatod rosszabb.Ritkábban látjátok egymást,anyagi gondjaid lesznek stb.


Én jó ötletnek tartom,és szerintem ő is átlátja,hogy reális gondolkodás ez,nem pedig valami haszonszerzés a cél.Mindkettőtőknek könnyebb lesz,ez pedig mirrt lenne rossz?

2020. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!