Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ha odaköltöztök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha odaköltöztök az addig egyedül élő barátotokhoz, akkor automatikusan elkezdtek rá főzni, mosni, takarítani?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 20:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3%

#18


Tényleg vicces. Általában akkor szoktam ezt elmesélni társaságban, mikor meg akarom nevettetni a többieket. Ha ismernéd a részleteket még jobban nevetnél, mert vicces volt maga a háttérstory meg az én bénázasom is.


Szóval nincs semmi gáz, annak ellenére, hogy te inkább gúnyból nevettél. De nevettél, és ez a lényeg! :P

2020. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
3%
Igen. Ő keresse a pénzt, én meg csinálok minden mást. (Természetesen nem ennyire lesarkitva, hogy én soha nem hozhatok pénzt a házhoz, vagy ő soha nem pakolhat össze a szobában. Nyilván igen. De lényegében ragaszkodok a hagyományos szerepekhez.)
2020. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
98%
Rám nem kéne, ugyanis egyedül élek, főzök, mosok, takarítok, bevásárolok, ügyeket intézek. 32F
2020. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nem tudnék férfiként tekinteni rá, ha önállótlan lenne. Nőnek akarom érezni magam mellette, nem dajkának/óvónőnek.
2020. okt. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Ketten lakunk a lakásban? Akkor kettőnk dolga rendben tartani szvsz.

(Nincs gondom azokkal akik máshogy gondolják, de természetesen részemről kizárt a párkapcsolat ilyen emberekkel.)

26N

2020. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Nem azért jövök össze valakivel hogy sz4rabb legyen az életem, egy koloncot vegyek a nyakamba.

Nem a gyerekem.

Lássa el magát.

2020. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!