Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem ismerek parasztabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerek parasztabb és aljasabb dolgot annál, mint ha egy párkapcsolatban a tagok belenéznek egymás telefonjába. Ugye más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Az ilyen ember, aki belenéz a másik telefonjába, laptopjába, e-mail boxába, kevésnek tartja belül önmagát, bizonytalan önmagában, és ezért nem meri elhinni, hogy ő elég lehet a másiknak. Aki tudatában van a saját értékének, annak soha eszébe sem jutna, hogy a másik ember magánszférájába (telefon, laptop, e-mail box) belenézzen.

2020. okt. 31. 18:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A sok Vérjuliska találva érzi magát és háborog. Kínos lehet nekik tükörbe nézni, és olvasni, hogy a viselkedésük aljas és paraszt. A 9-est nagyon sajnálom. Borzasztó lehet úgy élni, hogy senkiben sem bízik. Nagyon sérült lélek lehet. Gyermekkorában nem alakult ki a szüleivel szemben az ősbizalom, és ezért most mással kapcsolatban sem tudja működtetni a bizalom érzését. Egy érzelmi proletár lehet szegényke. Nagyon szánom.
2020. okt. 31. 19:25
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem óránként kell bele nézni ,de akik ennyire engedékenyek őket csalják meg úgy hogy negyed életüket pazarolják el egy idiota mellett ..
2020. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Az enyémbe bele lehet nézni bármikor nyugodtan, nem talál benne semmit, ellenben a görcsösen tiltakozó emberekkel akire rájön a gyomorideg ha meglátja a kezemben a telóját. Megjegyzem magamtól nem nyúlok hozzá csak ha keresik odaviszem stb. Szóval azt gondolom annak fáj ez nagyon aki titkol valamit.
2020. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Számomra az az undorító, ha valaki kapcsolatban még dugdossa a szarjait. Vágnám is kifelé a párom, ha együttélés alatt nem lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy hozzányúlhatunk egymás mobiljához, gépéhez. Sosem kutakodtam ennek ellenére benne, soha nem is adott rá okot a viselkedésével.


De a dolgaikat dugdosó, random lelépdelő szutykok például nem ez a kategória. Sok ember egyáltalán nem viselkedik megbízhatóan és nyíltan, aztán sír a szája, ha nem bízik benne a partner...


Én sem bíznék ennyire a páromban, ha kezdetektől fogva nem lett volna velem nyílt és közvetlen, hanem mindenre nekem kellett volna rájönnöm meg kétségek között lettem volna hagyva.


Kettőn áll a vásár :)

2020. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2020. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekként nem túl jó élményként maradt meg, hogy anyukám többször elolvasta a naplóimat. Igaz, nagyon problémás kamasz voltam, szóval utólag azért értem valahol, de pl. az elég rosszul esett, amikor szerelmes voltam valakibe, és direkt cirill betűkkel írtam a naplómba a nagy szívfájdalmaimat, mert eléggé szégyelltem, aztán költözésnél megtaláltam a naplómnak ezt a részletét kiírva egy papíron "magyarul" :D (anyukám kb. az utolsók közt volt, aki még tanult oroszt, nem gondoltam volna, hogy emlékszik még rá, mivel nem hagyott mély nyomot benne)


Ezért valahol mindig furcsának tartom, ha emberek elolvassák egymás akármijét a másik engedélye nélkül.


Hozzátenném, nem volt még párkapcsolatom, csak úgy általánosságban tartom az ilyesmit nem éppen építő jellegűnek akármilyen kapcsolatban.

Aztán persze ki tudja, mit hoz még az élet...

2020. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne külön választani az alapvetően betegesen féltékeny kishitű embereket, a józan gondolkodásúaktól, akik bizonyos gyanús jelekre reagálva kezdenek el nyomozni természetes ösztöntől vezérelten. Ez esetben nem kellene bűntudatot táplálni beléjük, vagy vádaskodni hisz az igazság őket igazolja, - mint ahogy azt itt többen is leírták, sajnos bejött a rossz előérzetük. Az emberek nem szentek, rengetegen élnek megvezetve, sokan úgy kezdenek kapcsolatba, hogy az előzőt nem zárták le vagy párhuzamos kapcsolatokat tartanak fenn titokban egyoldalúan.
2020. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Eddig csak akkor néztem bele, ha a másik indokot adott rá, mert éreztem, hogy valami van a háttérben. Ez két embernél volt, mindkét esetben kiderült, hogy félreléptek.
2020. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Mi a férjemmel nem azért nem nézegetjük egymás telefonját mert tabu, hanem mert van jobb dolgunk is. Amúgy nincs bennük semmi titok, bármikor nyomkodjuk egymásét, ha az van közelebb. A beszélgetésekbe is beleolvasunk, ha érdekes. Ma épp a férjem állt meg mellettem és nézte, milyen hülyeségeket küldtem a barátnőimnek. Miért lenne titok? Ha nagyon kényes téma lenne és pont mellettem áll, max. annyit mondok, hogy a Mancika épp a kényes eü. problémáit firtatja, ezt most ne nézze. Vaaaagy hullát készülünk elásni és ne lesse meg, hova... (Bár ez nagyon ritka, sokan mégis úgy érvelnek vele, mintha napi dolog lenne.)


Az régen baj, ha a telefont rejtegetni kell. Ahol ez gondot okoz, ott szerintem kapcsolatról nem beszélhetünk. Ahol a másik még a segglyukadat is jól ismeri, ott mi lehet még tabu?

2020. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Már látom, le leszek pontozva, nem érdekel. Én részben egyetértek vele, bár ilyen kemény szavakat azért nem használok rá. Nem szeretem és nem is hagyom, hogy a párom a telefonomhoz nyúljon, és mégse vagyok hűtlen 🤷 De, bizony elég gyakori ez. Attól, hogy párkapcsolatban élek, még vannak egyéb (családi, baráti) kapcsolataim is. Az általuk felém tanúsított bizalom legalább olyan fontos nekem, mint a páromé. Ha pedig a barátnőm ír valamit, azt azért írja NEKEM, mert nem a párommal akarja megosztani, hanem velem. Magyarul rajtam kívül senkinek semmi köze hozzá. Legyen az akár egy titka, vagy egy süti recept. Tök mindegy. Ez fordítva is így van. Ha én írok valakinek, elvárom, hogy ne a férje olvassa. Mivel már mindenkinek van telefonja, semmi szükség rá, hogy másét nézegesse. Kivéve, ha direkt "nyomozgatni" akar. Az meg már régen rossz. Ott pont nem beszélhetünk bizalomról.(Aki félrelép, amúgy is mindent töröl,szóval értelme sincs.)

Egyébként ért már véget kapcsolatom, ilyen telefonos baromság miatt. Tanulságos a történet. Legjobb barátnőm férjnél volt. Volt neki egy "szerelme". A srác is odavolt érte.(Nem volt amúgy fizikai megcsalás, de ez most mindegy is.) Szóval a srác ki is fejezte az érzelmeit rendesen egy üzenetben. Barátnőm átküldte az ő üzijét sms-ben nekem(akkor nekem még buta telefonom volt.) A sajátjából ugye ki kellett törölni a férje miatt, de kicsit még akarta nálam nézegetni. Nos, az én akkori emberem úgy gondolta, hogy nézelődik kicsit a telefonomban a tudtom nélkül. Persze megtalálta. A drágám/édesesem/szerelmem/ cuncimókusom, vagy ki tudja, milyen megszólításból nem derült ki, hogy a címzett nem én vagyok. Amilyen béna volt, ki is törölte egyébként (ebből jöttem rá később, hogy miért lépett le.) Még aznap elhagyott kérdés nélkül. Megérte? Ő tudja. Mindenesetre utána még évekig próbált visszajönni.

2020. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!