Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Folyamatos dicsérgetés miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos dicsérgetés miért kell neki?

Figyelt kérdés

én nem így nőttem fel hogy dícsérgettek; csak ha vmi " nagy" dolgot tettem pl ákt.iskola elvégzése stb. amúgy azt mondták mindenki teszi a dolgát ami teljesen alap feladat..


Most bnőm elmondta h meg dícsérhetném..én nem igazán értem miért hisz semmi nagy dolgot nem tett..miért kellene ? - h felnőtt nőként kitakarított vagy hogy berakott egy mosást?- ez teljesen átlagos alap teendő egy felnőtt életében..


2020. nov. 2. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos ez így megy a mai világban.

Hosszas lenne elmondani miért. De ez "normális" elvárás a mai világban.

2020. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Amiért neked folyamatos visszaigazolás a gyakorin.
2020. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

Bár lehet bugyuta dolog, de én is megszoktam dícsérni a gyerekeimet és a férjemet ha valamit megcsinált, de viszonylag ritkán nyilván nem olyan dologért hogy "bravo, ügyes vagy hogy levitted a szemetet!" - az tényleg nem érdem.

Talán a barátnődet elkényeztették otthon azért neki nagy dolog ha pl. elmosogat. :)

2020. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiába kötelező mosni,főzni,takarítani nekem is jólesik amikor párom megdicsér miatta.Ugyanúgy én is megszoktam őt ha kitakarít vagy betesz egy mosást.

Szerintem nem sajnos,hogy így megy a mai világban.Kell a pozitív visszajelzés.

2020. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Szeretni is megkell tanulni, neked ez a része kimaradt ezért nem érted
2020. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de engem úgy neveltek, hogy alap, hogy megköszönjük az ebédet, és hozzátesszük, hogy nagyon finomat főzött az illető, vagy ha kivasalták a ruhánkat.
2020. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem még az alap teendőket is illik èrtèkelni ès megköszönni. Ezzel az erővel az általános iskola elvègzèse mitől nagy dolog? Az is tök alap.
2020. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

6 os!

Ettél-e életedben jót otthon? Vagy mindenhol máshol nem-e főznek gyanúsan máshogy?

Esetleg édesanya háztartásbeli volt?


Mifelénk csak a sikert dícsérték meg. Nem sok jót tudok elmondani a gyerekkoromról,de ennek az egynek örülök.

2020. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úriember vagy szerintem észre veheted és megjegyezheted.

Neki jólesik és inspirálja neked pedig kicsit finomodik a személyiséged felé.

Nagyon fontos az életben, hogy semmit ne vegyél természetesnek.

2020. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Igen, finomakat ettem otthon.

Anyu dolgozik. Nem is értem hogy jön ide ez. Mellesleg apukám is jól tud főzni.


És mi a siker? Az emberek nem naponta tesznek nagy tetteket. Az apróságot is meg lehet és meg is kell dicsérni.

2020. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!