Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy másik lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy másik lányt dicsérgetett. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

tegnap egy szórakozóhelyen voltunk. én magas és vékony vagyok, egy maxiruha volt rajtam, nem is szeretek kihívóan öltözni..

A társaságunkban volt egy lány aki alacsony, nagy mell, nagy fenék és hozzá egy nagyon rövid shortot vett fel. Képmutatás lenne nem bevallani, hogy irigykedtem rá kicsit mert én elég deszka vagyok, de ez egy dolog... Viszont a barátom mindenki előtt megjegyezte a lánynak, hogy jól nézki... Én álltam ott mellette és nagyon gáz volt..


2017. jún. 22. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Mindig voltak és mindig lesznek is olyan lányok, akik bizonyos szempontból szebbek, jobbak, okosabbak, népszerűbbek vagy sikeresebbek, mint te. Bizonyos szempontból. Egy másik szempontból pedig te vagy az. Ez az önbizalom része, hogy tudod mit érsz, és mitől vagy egyedi, megismételhetetlen és értékes ember.


Ha rosszul érintett, hogy a párod megdicsérte a külsejét, akkor ezt beszéld meg vele négyszemközt, hogy legközelebb legyen tapintatosabb.


Azt azonban jó végiggondolnod, hogy ha az önbizalmad a helyén van, akkor is zavar-e egy ilyen dicséret vagy sem.

2017. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, nekem ez elég rosszul esne :/
2017. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem jelent semmit. Mondd azt, hogy márpedig nem is néz ki olyan jól!
2017. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 LazyJones ***** válasza:
36%
Most komolyan, bűn jól kinézni? Bűn elismerni, hogy valaki jól néz ki? Ha a baarátod kizárólag azért van veled, ahogy kinézel, akkor van okod aggódni - ha meg azért, mert szeret, akkor tök mindegy, hogy ki néz ki jól, és ki nem.
2017. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Én meg bögyös vagyok és rád irigykednék :)

A barátod egy tahó.

2017. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a baj, hogy más is jól néz ki, hanem hogy ezt nem társaságban, a barátnőd és mások füle hallatára mondod...

Férfiaknak milyen érzés lenne, ha a jelenlétükben más férfit dicsérgetne a barátnője, hogy mennyire jól néz ki, mennyire tetszik neki, és közben kb tök máshogy néz ki...

2017. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem főbenjáró bűn jól kinézni, és nem főbenjáró bán egy párkapcsolatban lévő embernek belátni, ha valaki jól néz ki, ez normális. A párod viszont elég tapintatlan volt hogy előtted mondta a csajnak. Más dolog, ha megemlíti neked négyszemközt, de ezzel csak belőled csinált hülyét mások előtt, mai szerintem parasztság.
2017. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem szép dolog.

Én nem szoktam megemlíteni, hogy egy pasi jól néz ki, mert tudom, hogy a páromnak nem esne jól.


21/L

2017. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

mekkora egy **** a pasid..

en ott hagytam volna a francba aztan legyen vele engem meg felejtsen el

miert a másikkal foglalkozik miert neki dumál hoy jol néz ki amikor pont hogy neked kellett volna mondania valami kedveset..akar előtte is hiaba szebb

istenem mennyi hülye pasi/csaj van

nekem az életbe nem lenne ehez arcom hogy azt mondjam a barátom mellett egy masik pasiknak hogy azta de izmos vagy..milyen dolog ez?!!

2017. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ebben az az egyetlen probléma, hogy a párod nem győződött meg arról már előre, hogy téged nem fog bántani egy ilyen megjegyzés.

Az, hogy más is tetszik neki (akár jobban is, mint te), természetes és elkerülhetetlen, nem baj. De figyelnie kéne arra, hogy ne bántson meg. Szerintem így közelítsd meg a témát.

2017. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!