Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után heti 1,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után heti 1, jobb időkben heti 2 szex... ti ezzel megbékélnétek? Nő vagyok

Figyelt kérdés

Páromnak sosem volt túl nagy libidója, 2 éve vagyunk amúgy együtt. Azelőtt többnek érződött, mert minden alkalommal volt szex, mikor átjött (ez heti 3-4 nap volt), most viszont ugye minden napot együtt töltünk és ez "lecsökkent" átlagosan heti 1, jobb heteken 2 alkalomra.

Neki ennyi elég, sokat dolgozik, tanul, azt mondja mentálisan nap végére teljesen kimerül.


A kérdésem arra irányul, hogy ez nektek (főleg nőkhöz szól) elég lenne így? Én is dolgozom egyébként, barátokkal is találkozgatunk, eljárunk minden héten randizni, tehát nem otthon vergődök, csak fura, hogy egy férfinek ennyi is megteszi. Azelőtt mindig nagyobb libidójú párjaim voltak, bár velük meg más, sokkal fontosabb dolgok nem működtek a kapcsolatban... A mostani párommal minden klappol, csak ez furi.


24L és 25F


2020. nov. 6. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem most fontos, hanem, ha együtt lesztek még, 10 vagy 20 év múlva.
2020. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Jé azért sírnak itt egyesek mert a heti 1-2 szex kevés. Sokaknak évente jut annyi!
2020. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk két éve de 4 5 hónap is eltelik szex nélkül. Ebben az időszakban semmi orál nincs " csak úgy"


Pedig barátnőm elmondása szerint neki heti 2 3 lenne az igénye..

2020. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez furcsa nagyon.

Nekem 3 együttélős kapcsolatom volt, mindig huszonéves nőkkel.

Az első 34 évig tartott és szerintem 3 együttlét alatt sohasem voltunk 2 gyerekekkel sem

A másodiknál 44 voltam szintén két gyerek és kb minden nap, a karmadiknál még 58 és szintén majdnem minden nap.


De volt közben 60-as szexpartnernek, aki azért hagytam ott, mert minden alkalom után sírógörcsöt kapott, hogy ezt miért hagyta ki az elmúlt a 15 évben.

Szóval látom ennek veszélyét.

2020. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a párod az a típus, akit nem annyira érdekel a szex.

Van ilyen egyébként, nyilván valamennyi szexre igénye van, de anélkül is el tud lenni. A kérdés az, hogy maszturbál-e mellette, amikor nem látod.

Mert nálunk ez volt, és engem nagyon kiakasztott, meg önbizalomhiányossá tett, mert azt gondoltam, hogy nem vagyok neki elég jó a szexben, de nem mondja el..

És akkor elgondolkodtam a szakításon, mert tudom, hogy egyébként se a külsőm, se a belsőm alapján nem lenne ez indokolt.

2020. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#14es jól van andersen, ne haragudj de ennél még én is jobbat találnék ki

#15ös tuti nem maszturbál.

2020. nov. 8. 11:09
 17/17 anonim ***** válasza:

#16, neked van problémád, nem nekem. Mondanám, hogy térjünk erre vissza egy 20 év múlva, de nekem az nem fog menni.

De addigra már te se nagyon fogsz emlékezni errre a "túlterhelt" pasira.

2020. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!