Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/nők nektek nem jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek nem jelent gondot a párotoknál kakilás?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert megmondom őszintén hogy nekem nem megy. Tudom hogy természetes dolog, stb., semmi cikinek nem kéne benne lennie, de valamiért mégis van bennem egy gát, hogy nem tudok nála/előtte nagywc-zni még akkor sem, ha amúgy érzem, hogy kellene. A toalett elrendezése is elég szerencsétlen, közvetlen ott van mellette a nappali. Puki ugyanez, de azt könnyebb azért észrevétlenül elintézni, meg az előfordul hogy néha véletlenül kicsúszik.


Aránylag még friss a kapcsolat (21 éves vagyok), de ez már az előző páromnál is gondot okozott. Biztos van még olyan aki hasonló cipőben evez vagy evezett, ti hogy oldjátok meg, vagy hogy léptetek túl rajta csajok?



2020. nov. 20. 12:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
11%
Mi a baj 8-aska? A 27 éves együtt élő vagyok..
2020. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk az lehet a "baja", hogy 27 évesen meglett ember az illető, és nagyon gyerekes módon viselkedsz.


Ha az 5 éves kislány nem mer idegen helyen raáülni a WC-re, az érthető, de egy felnőttnél....

2020. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
52%
Hogy szánalmas vagy. Ennyi ideje együtt, és még finomkodtok. Kész.
2020. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
70%
Ez nálunk is jelen van. Őt nem zavarja, bár pukizni nem mer még előttem, de a nagywc-t simán bejelenti. Én még kicsit feszengek, mert kicsi a wc-jük, szintén közel a nappalihoz, nagyon kihallatszik, és gyorsan terjed a szag mindenfelé. Mondta ő is, hogy hülyén van elhelyezve, de nem tud egyelőre vele mit kezdeni.. Ha közben haza kell jönnöm valamiért, elintézem.
2020. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
17%
Mi nyitott ajtónál toljuk, nem is értem mi ezzel a gond, tehát h egész pontosan mit szégyellnek az emberek ezen, mitől félnek..
2020. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
11%
Miért ne finomkodnánk... :)
2020. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%
A kapcsolat elején nekem is nagyon gondot okozott. Főleg mert ha náluk vagyunk, ott minden kihallatszik, nem lehet bezárni az ajtót rendesen és az egész család mindig a nappaliban van ami a wc mellett van. Ha nálunk vagyunk semmi gond, be lehet zárkózni, de mondjuk nekem táborokba is mindig gondot okozott ez a dolog. Nem szeretem, de sajnos ez van.
2020. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap párom nézte a híreket, én meg elvonultam tojni. De valami iszonyat hangosan robbant ki belőlem, mire a párom megszólalt, hogy "Friss hírek érkeztek"

Egyet nevettünk és ezzel volt intézve. Szóval a kérdésedre a válasz, nem, nem jelent gondot.

2020. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ebből sosem volt frusztrációm, pedig elég szorongó vagyok és sok más komplexusom van. Ha kell, akkor kell.
2020. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%
Eleinte mi is így voltunk, de amikor összeköltöztünk akkor elkerülhetetlenné vált, hogy a másik sose legyen ott, amikor valamelyikőnknek wc-re kell mennie. Egy kis idő után abszolút feloldódott ez, sőt van, hogy rákérdezünk egymásnál, hogy "na alkottál valamit"? :D De ez csak ilyen kis vicces érdeklődés. Nincs amúgy mit szégyellni, mindenkinek kell.
2020. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!