Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/nők nektek nem jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek nem jelent gondot a párotoknál kakilás?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert megmondom őszintén hogy nekem nem megy. Tudom hogy természetes dolog, stb., semmi cikinek nem kéne benne lennie, de valamiért mégis van bennem egy gát, hogy nem tudok nála/előtte nagywc-zni még akkor sem, ha amúgy érzem, hogy kellene. A toalett elrendezése is elég szerencsétlen, közvetlen ott van mellette a nappali. Puki ugyanez, de azt könnyebb azért észrevétlenül elintézni, meg az előfordul hogy néha véletlenül kicsúszik.


Aránylag még friss a kapcsolat (21 éves vagyok), de ez már az előző páromnál is gondot okozott. Biztos van még olyan aki hasonló cipőben evez vagy evezett, ti hogy oldjátok meg, vagy hogy léptetek túl rajta csajok?



2020. nov. 20. 12:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
70%

Mostani páromnál, ha nem otthon vagyunk akkor elmondom neki és akkor ő mindent megtesz, hogy segítsen.


Tartja a gyertyát a wcn neked és drukkol? :D

2020. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
48%

Neeeeeeeeem xd

Csak ha családnál vagyunk akkor elkezd sztorizgatni és akkor általában mindenki hangosan nevet meg ilyenek :D tudom szánalmas vagyok, de ha így megy akkor így megy

2020. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
31%

Nőj fel, kislány...


Miért okozna gondot? Főleg, hogy a harmadik randin (teljes hétvégét töltöttünk együtt) elkaptam valamit és lényegében másfél napot végigf.stam :( Hát, nem az volt életünk hétvégéje, mert így sehová nem tudtunk menni és szerencsétlen főzhette nekem a húslevest, hogy legalább valami bennem maradjon :D

2021. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
40%
Felnőtt emberek vagyunk, tudjuk hogy működik az emberi test. Nem, soha nem jelentett gondot.
2021. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!