Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/nők nektek nem jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek nem jelent gondot a párotoknál kakilás?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert megmondom őszintén hogy nekem nem megy. Tudom hogy természetes dolog, stb., semmi cikinek nem kéne benne lennie, de valamiért mégis van bennem egy gát, hogy nem tudok nála/előtte nagywc-zni még akkor sem, ha amúgy érzem, hogy kellene. A toalett elrendezése is elég szerencsétlen, közvetlen ott van mellette a nappali. Puki ugyanez, de azt könnyebb azért észrevétlenül elintézni, meg az előfordul hogy néha véletlenül kicsúszik.


Aránylag még friss a kapcsolat (21 éves vagyok), de ez már az előző páromnál is gondot okozott. Biztos van még olyan aki hasonló cipőben evez vagy evezett, ti hogy oldjátok meg, vagy hogy léptetek túl rajta csajok?



2020. nov. 20. 12:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%
hehe, epp szarok, csak ugy todul
2020. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%
Sokáig én is szorongtam emiatt, de mikor egyszer pont akkor kellett nagyon kakilnom, mikor a pasim bent zuhanyzott a fürdőbe, akkor sikerült ezt azzal leküzdenem, hogy mivel nem volt más választásom, berohantam és közöltem vele, hogy ne haragudjon, de muszáj a vécét használnom, mert be fogok kakilni. Leültem és komoly hangeffektekkel tarkítva megszabadultam a dologtól. Azóta bárhol, bármikor, bárki előtt elmegyek ha kell. És a pukit is kiengedem előtte.
2020. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy ilyen exem. Kiment WC-re (nagydolog). Mondta, hogy addig ne jöjjek ki a szobából. De éhes voltam, kimentem a konyhába. Utána jött csalódottan, hogy nem tudta elvégezni, mert hallotta, hogy kijöttem a szobából. Alapvetően empatikus ember vagyok és nem nevetek mások nyomorán, de ez annyira szürreális volt, hogy elnevettem magam. Persze ő megsértődött. Elképzelni nem tudom, mitől tart ennyire...jó, én férfi vagyok, nincsenek ilyen gátlásaim.
2020. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%
#23: miattatok, férfiak miatt vannak bennünk nőkben ilyen gátlások, mert ti minden természetes dolgot nőietlennek tartotok és lenéztek miatta minket
2020. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%

23-as voltam.

Én nem nézem nőietlennek, mit gondolsz, a nők nem emberek?

2020. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
42%
jesszus ennyi beteges nőt itt akik egy tök természetes folyamatot is úgy intéznek, h csak ők tudjanak róla...Súlyos
2020. dec. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
70%

Nalam teljes egeszeben a tobbfurdoszobas nagyobb terben mult el. Illetve szallodaban a ventillatort zugattam.

Maskulonben bejelentem, mert akkor jobban erzem magam. Mar vizvezetekszerelot is kuldtem ki a furgonjaba, mikor honapokon at szerelt epitkezesnel.

2020. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
40%
Nekem gyerekkori trauma miatt nem megy idegen helyen vagy ha mások nagyon közel vannak, de még munkahelyen sem. Borzasztóan szorongok emiatt. Amikor megismertem az exemet és mentünk a nagymamájához nyaralni 9 napra akkor nekem csak a 9. napon sikerült elengednem magam. Akkorra már akkora volt a belem, mint egy 6 hónapos terhesnek (ez volt a dolog, amit az exem észrevett akkor). Mostani páromnál, ha nem otthon vagyunk akkor elmondom neki és akkor ő mindent megtesz, hogy segítsen.
2020. dec. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
82%

A kommenteket olvasva fehér hollónak érzem magam, de nekem ez sose okozott gondot. Egyedül akkor van bajom a nagydologgal, amikor koszos nagyon a mellékhelyiség, akkor csak tartom magam és gyorsan pisilek, de ez legutoljára még kamaszkoromban fordult elő, táborban. De ezt se bírom tovább 4 napnál.

Az nem érdekel, ki hallja, emberi dolog, mindenki sz.rik, ebben nincs semmi szégyellni való. Még friss kapcsolatban is csak annyi volt, hogy igyekeztem nem szagokat hagyni, gyorsan lehúzni. De azért a másik se jön hallgatózni, hogy na mikor placcsan? Ha meg igen, az az ő baja :D Szóval kár ezen izgulni. Párommal meg teljes bizalom van, egyszerűen olyan közel állunk testileg-lelkileg, hogy teljesen elfogadjuk egymás testét és folyamatait. Volt hogy egymás előtt lettünk rosszul, nem volt szégyen, segítettünk a másiknak. Puki is ha kijön, hát istenem, van ilyen (nyilván nem rendezünk versenyt) :) Nem ettől leszek kevésbé nő. A női értékeim jó része belülről jön, nem a szorongás és udvariaskodás az.


Persze ez kétoldalú, mivel bizalomról szól: akkor működik, ha apasik is tisztában vannak azzal, hogy a nők is emberek, nem virágtündérek. De tapasztalatom szerint ők ezt tudják, sokkal kiábrándítóbb a szorongás és önbizalomhiány, amit sokszor bebeszélünk magunknak.

2020. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Irigyellek. :) Talán amúgy a kérdés kiírása óta javult valamelyest a helyzetem. Most össze voltunk zárva pár napig és óhatatlanul is el kellett hogy menjek. De még mindig nagyon diszkomfortos érzés, pedig próbálok túllendülninrajta, elhiheted. De ha tehetem továbbra is inkább a munkahelyemen intézem el a nagydolgot.
2020. dec. 31. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!