Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Két gyereke van a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyereke van a páromnak, nekem is ugyanannyi részem van belőlük?

Figyelt kérdés
A páromnak két gyereke van, egyik sem tőlem van. A mindennapi dolgokban kiveszem a részemet. Viszont úgy érzem többre nem vagyok képes. Elvagyok velük, játszunk, segítek a tanulásban, de úgy érzem ettől többre nem vagyok képes. Én vagyok a hibás,jogosan várnak el tőlem ettől többet?

2020. dec. 6. 20:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Te ott laksz velük?

Szerintem ha nem laksz ott, akkor nem várhatja el. Ha együtt laktok akkor családként funkcionáltok, és akkor szerintem be kellene szállnod a rezsibe, ételbe a saját fogyasztásodon felül is.

2020. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ételbe is beszállok anyagilag is, főzök is.
2020. dec. 6. 21:46
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
4.-nél a pont. Én is azt akartam linkelni.
2020. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nen tudom mit akar a nő. Így is magasan túlteljesíted a gyerekek apját. Ha nem érzed jogosnak a követelését, ne adj. Kicsit kihasználás szaga van a dolognak. Védd meg a határaidat.
2020. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hogy anyagilag nem teszem oda magam. Néha félek hogy csak erre kellek.
2020. dec. 7. 19:38
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
hát jogos.
2020. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem véletlenül fogalmazódott meg benned a kérdés.
2020. dec. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha szereted a gyerekeit, a nőt is és ez így jó neked, plusszt ad az életedhez hogy ők vannak neked akkor természetes hogy támogatod őket mint család része. Amennyiben úgy érzed hogy ezen felül akarják ezt, vagy nem kapsz vissza elég odafigyelést tőlük akkor csak lehúzásra megy. Tényleg nem véletlen hogy ez a kérdés megfordult benned.
2020. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Sok elvált szülő próbálja meg azzal kiküszöbölni az előző kapcsolati "hibáját", ahonnan a gyereke(i) vannak, hogy igyekszik meg nemtörténté varázsolni úgy, hogy igyekszik maximálisan egy következő partnert léptetni az előző helyébe. Innen indulnak az elidegenítési játszmák.

Nyilván van az úgy, hogy az előző vérszerinti szülő abszolút nem partner, és ezért adódik úgy hogy mindent elkövet az űr betöltésére az egyedül maradt szülő... Viszont ez a helyzetedben szinte lényegtelen. Te egy pótolható nevelőszülő vagy és az is maradsz még legalább 8-10 évig. Vagy tudom is én hogy hány év múlva jutsz el te illetve a párod és persze a gyerekek hogy életreszóló kötelékeket alakítsatok ki egymással. Viszont ez sok sok idő és energia. Azonban ha neked ez túl sok, túl gyors jelenleg akkor nyugodtan húzd meg a határokat. különben idő előtt rámegy az egész kapcsolat... vagy totál kiégsz bele.

2020. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem gondold át, mennyit ér neked ez a kapcsolat. Kapsz e szeretetet, tiszteletet, vagy csak kihasználnak, fejőstehénnek néznek. Van elég nő a világon.

Én is hasonló helyzetben vagyok, nem élünk együtt, vannak hozzájárulásaim, ajándék, étel, ruha, és gyakorlati segítség a mindennapokban, de ennyi. És ezt is úgy adom, hogy nem is elvárás, és nagyon meg van köszönve.

Viszont nem mondtad, hogy ott laksz-e. Mert az se mindegy, hogy most ingyen van-e a tető a fejed fölött, mert az is más.

2020. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!