Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Két gyereke van a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyereke van a páromnak, nekem is ugyanannyi részem van belőlük?

Figyelt kérdés
A páromnak két gyereke van, egyik sem tőlem van. A mindennapi dolgokban kiveszem a részemet. Viszont úgy érzem többre nem vagyok képes. Elvagyok velük, játszunk, segítek a tanulásban, de úgy érzem ettől többre nem vagyok képes. Én vagyok a hibás,jogosan várnak el tőlem ettől többet?

2020. dec. 6. 20:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem kell beszállnod. Kaja, rezsi, persze, de hogy az iskolai kaja be van e fizetve, vagy van e cipőjük nem a Te gondod. Mondom ezt nőként. Meg van a jogi útja, hogy kapjon gyerek tartást így is. Menjen utána, csak most már nehezebb lesz.
2020. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem élek ott. Viszont amikor ott voltam bele szálltam a lakás költségekbe is. Rengeteg a féltékenykedés, már lemondtam a hobbimról, barátaimmal sem tartom a kapcsolatot igazán. Tudom és idővel így is úgyis változna mert a család az első. De nem is gond ez mert rengeteg közös programot csináltunk, utaztunk a gyerekekkel közösen is sokszor. Nem tudom hogy mi lehet ez, tudja hogy lelkis vagyok. Hosszú lenne ide mindent leírni.

Nem tudom hogy rám van e szüksége mint a szerelmére mert folyton azt mondja hogy én vagyok élete szerelme. Viszont amikor valamilyen vita van elég sok negatív jelzőt kapok. Vagy csak tudja hogy lelkis naiv vagyok és elhiteti velem és csak hosszú távon az anyagi része a lényeg. Azért sem tudom eldönteni mert a magánéletünkben úgy viselkedik, csókol, ölel mint aki tényleg szerelmes.

2020. dec. 14. 19:33
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

bocs, hogy én világosítalak fel, de bántalmazó kapcsolatban vagy, és te vagy az áldozat.

a bántalmazó mindig elszigeteli az áldozatát (barátaid eltűntek, hobbid megszűnt), mást mond, mint ahogy cselekszik, ezzel összezavar (állítólag élete szerelme vagy, de közben szidalmaz, veszekszik, követelőzik), Kihasznál, kisajtol belőled mindent amit tud, a szidalmaival szépen lassan elbizonytalanít, bűntudatot kelt benned, elveszi az önbizalmadat, hogy végül teljesen összezavarjon, elveszítsed önmagadat és már csak neki élj, őt szolgáld.

Persze mindig csepegtet pozitívat is (szex) mert kell a mézesmadzag, ne szökjön el a kutya, hogy utána jól meg tudja rántani a pórázt.

A bántalmazó mindig csak pont annyit ad, amennyi éppen elég ahhoz, hogy ne hagyd el.

Nézz utána a bántalmazó kapcsolatoknak, stockholm szindrómának, rengeteg anyag van a neten.

Szegény gyerekeket sajnálom, mert az ilyen szülő őket is tönkreteszi. Az előző férje se véletlenül menekült el.

Ha mégis maradnál, egyet jegyezz meg: NE csinálj neki gyereket, NE vedd feleségül, NE vegyél vele föl kölcsönt és NE add föl a lakhatásodat érte. Minél jobban kiszolgáltatod magad neki, annál undorítóbban fog bánni veled. Ha felégetsz magad mögött minden hidat, kénye-kedvére ki fogod magad szolgáltatni neki, és tönkre fog tenni teljesen. A rabszolgája leszel. Ez a célja.

Kilépned se lesz könnyű. Ha észhez térsz és úgy döntesz. Nem fog hagyni elmenni, fűt-fát megígér. Pár hétig/hónapig kedves lesz. Utána kezdődik az egész elölről. Lehet, hogy addigra már terhes lesz tőled (vagy mástól, csak azt mondja, tőled van).

Ha mégis mennél, ha nem dőlsz be a kedvességének: akkor be fog feketíteni mindenki előtt. Ebbe jobb, ha előre beletörődsz. Lehet hogy a munkahelyeden is tönkre fog tenni, vagy valahol máshol, ahol ártani tud. Erre készülj föl.

Minden pszichopata ugyanolyan alap forgatókönyv szerint működik, csak a szereplők/helyzetek mások, ezért elég könnyű megjósolni, mi várható. A te eseted is tipikus.

2020. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ez így egy kicsit félelmetes, de szinte teljes egészében így van. Akkor lehetséges hogy csak egy ember vagyok neki a sok közül. Bár már lassan 3 éve. Én szeretem de így nem könnyű. Megkaptam már azt is hogy ő csak szeretetet vár, semmi mást eddig is megoldotta maga a dolgokat. De azért mindig kijött valahogy az anyagi dolog is.
2020. dec. 15. 06:10
 25/27 anonim ***** válasza:
21%
én azt mondom, egy nő mindig vágyik arra, hogy a férfi anyagilag kicsit fölötte álljon, gondoskodjon róla. ha egy férfi ragaszkodik a feles fizetéshez, a nők nem tudnak annyira vonzódni, biztonságban érezni magukat, mert a pénzhez mindenki ragaszkodik és amikor a pasijuk ezt a ragaszkodást feladja értük és pénzeli őket, úgy érzik, hogy a pasi annál jobban szereti őket minél több pénzt ad. lehet hogy röhejesen hangzik de így működik. A nőknél a pénz a szeretet jele. Szerintem egy kicsivel többet adj a felesnél és akkor nem lesz iylen gondod. Az meg hogy a gyerekekre is költsd, ezt inkább anyjuktól függetlenül a gyerekekkel való kapcsolattartásodat javítja. gondolj rájuk úgy, mint olyan kis emberekre, akik egyszer megnőnek és ha jó ismerősük, gondoskodó barátjuk vagy, szándékosan nem írok pótapukát, akkor tőlük is várhastz viszonzást, szeretetet, hogy rádírnak majd ha nagyok lesznek, látogatnak majd, még akkor is esetleg ha te 10 év után szétmész a nővel.
2020. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozol semmiféle anyagiakkal a feleséged gyerekei iránt.

A havi fizetésetekből, gondolom, a rezsit, élelmezést ketten álljátok.

De ha te többet adsz a gyerekeknek, az ajándék.

Nem vagy a gyámjuk. Nem vagy köteles adni. Csak adható.

Az én élettársam sokkal többet keres, mint én.

A van egy fiam és egy lányom. Igaz, kapom a gyerektartást az exemtől,

normálisan együttműködünk a gyerekekkel kapcsolatban.

Az élettársam el szokta vinni őket ide-oda, van, könyvet vesz nekik, gyakorolja velük a matekot, jóban vannak.

Ha beülünk ebédelni, mindig fizet, ő fizeti az üzemanyagot, ha visz minket valahová. Az ajándékokba is beszáll. Soha nem kértem.

Tehát ami a közös élet, együttélés során felmerül, közreműködik.

Arra nevelem a gyerekeket, hogy mindent megköszönni.

Nem köteles. Azért, hogy a rezsitek meglegyen, akár külön munkát is vállalhatsz, de a gyerekeket felnevelni, finanszírozni nem kötelességet.

De megteheted.

Azért azt hozzátenném, hogy amikor megszeretted a feleségedet/párodat, tudtad, hogy támasz nélkül, egyedül neveli a két gyerekét.

Tehát tudtad, hogy hova mész, mit vállalsz.

2020. dec. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
16%
Voltam olyan kapcsolatban,ahol volt egy kislánya exemnek. Szerintem az elején kell eldönteni akarod e az egészet, hogy akarsz hozzá állni mindenhez. Nem1-1,5év után.
2021. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!