Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Két gyereke van a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyereke van a páromnak, nekem is ugyanannyi részem van belőlük?

Figyelt kérdés
A páromnak két gyereke van, egyik sem tőlem van. A mindennapi dolgokban kiveszem a részemet. Viszont úgy érzem többre nem vagyok képes. Elvagyok velük, játszunk, segítek a tanulásban, de úgy érzem ettől többre nem vagyok képes. Én vagyok a hibás,jogosan várnak el tőlem ettől többet?

2020. dec. 6. 20:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Ennél mégis mi többet várnak tőled?
2020. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Több anyagi támogatást.
2020. dec. 6. 20:38
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem várhat el többet, van a gyerekeknek vérszerinti apja is. Gombolja le azt.
2020. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2020. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezt én is felvetettem, nem azért mert skót vagyok, csak talán nekik is van közük hozzá.
2020. dec. 6. 20:45
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad , tartsa el az apja meg az anyja mrg gondolom nem egy kóla vagy csoki amiről szó van mert az nem lenne gond.

Igen erősen lehuzasra gyur a nő...

2020. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az anyagi támogatás ilyen szempontból nem egy egyszerű kérdés, mert sok dologtól függ. Pl. mennyire vesz részt az apa a gyerekek életében, kap-e tőle rendes gyerektartást az anya, és az mennyire elég. Te milyen viszonyban vagy a gyerekekkel. Mert tök más, ha mondjuk te neveled őket, és úgymond te vagy az apjuk a vérszerinti helyett, mintha nem nevelheted őket, és nem is kötődnek hozzád. Kérdés, hogy mennyi ideje vagy együtt a pároddal. Szerintem kérdés az is, hogy mennyit keresel, pl. ha havi keresel 1 milla nettót, szerintem gáz, ha nem veszel néha nekik csokit, de ha minimálbért keresed, nehogymár tőled várják a PS5-öt. Nem mindegy, mióta vagy együtt az anyjukkal, mióta éltek együtt.

Szóval ez egy abszolút nem egyszerű kérdés, amire van egy darab válasz, amit mindenre rá lehet húzni. Szerintem gondold végig, amiket írtam, meg egyéb dolgokat is, pl. Mennyire vagy a család része, vagy mennyire néznek téged kétlábon járó atm-nek. És aszerint döntsd el, szerinted mi lenne a helyes. Lehúzni semmiképpen se hagyd magad, szerintem így is tök sok dolgot megteszel a gyerekekért. Sokszor a vérszerinti apa sem tesz ennyit, nemhogy a mostoha.

2020. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit többet kéne tudni valóban.
2020. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kb másfél éve vagyunk együtt. Amikét eddig megtettem feléjük az ezek voltak amiket írtam, néha egy egy kirándulás, ami éppen belefért a keretbe. Az apjukról semmit nem tudnak még a párom sincs velük kapcsolatban. A gyerekekkel igazából ennyit vagyok, ők általában elvonulnak a szobájukba mivel már tízen évesek. A fizetésem valamivel több mint a minimálbér de messze van a jótól.
2020. dec. 6. 21:19
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi elég főleg ha már tizenévesek ...nem potapuci kell nekik csak lejmolnj akarnának.

Nőként írom ,ne adj.

2020. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!