Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mást is kiborit ha el mész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kiborit ha el mész dolgozni és a párod otthon nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Te dolgozol, neki meg szabadság, leállás, munkanélküli, ezek közül bármelyik. Elmész és mire haza érsz fáradtan, esetleg nyűgösen látod hogy semmi se lett még arrébb rakva se. Pl mosatlan, ruha, egy kis takarítás se.... Semmi... Ti hogy reagáltok erre? Főleg ha több nap van így, nem csak néha néha.

2020. dec. 15. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

9: Mondom, hogy szeparálódva egészségesebb élni.

Nekem nincs ilyen gondom, mert nem gondolom, hogy kell legyenek közös területek!

És azt sem gondolom, hogy bármi is az ő dolga lenne a közös területen - mivel nincsenek is közös területek.


"Ez nem nekem való dolgozás lenne"

De igen, hogy ha zavar téged, hogy nem mosogat el.


Én kvára leszrom, magára mit nem csinál meg valaki, mert NEM ÉRINT ENGEM sehogyan sem. Én azt gondolom, magamra én kell mossak, a másik dolga nem érdekel, mert az az ő dolga. Magánügye.

2020. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Sem engem, sem másokat nem borít ki a párom... :)
2020. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nincs igazán. Aki hamarabb vagy jobban rá ér az csinálja.

Pont ezért is akadok ki amikor úgy látom hogy semmi kaja, se rend, csak a semmittevésre érek haza. Értem kell kikapcsolodni és nem csak azzel foglalkozni, ezért is írtam hogy ha többször van így.

2020. dec. 15. 19:57
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
11: ha ez emberek közös háztartást vezetnek, akkor elég nehéz elszeparálódva élni. De ha még az is lenne... aki ennyire rendetlen, az maga után sem mosogat el. És az akkor is hatással lenne a kérdezőre, mert bűzlik a maradék a mosatlan edényen, röpködnek körülötte a legyek...
2020. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%

Ha annyira zavar csináld te

Gondolom ez átmeneti dolog nem erre rendezkedtetek be hogy nem dolgozik és nem is fog.

2020. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogosan borít ki, és tanuld meg vállalni a konfliktust, amikor sérelem ér. Meg kell neki mondani, hogy neki van x szabad órája, tehát abba férjen bele a házi munka is. És ne csináld meg te, nyugodtan hagyd ott neki másnapra. Ha magától nincs képben, akkor lehet neki kis listát is hagyni a teendőkről. Még így is több szabadideje lesz, mint neked, aki dolgozol.
2020. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9%

14: Én azt gondolom, maguknak gyártják az emberek szént szándékkal az efféle problémákat.

És egyáltalán nem mosogatok. Tudtam, hogy alkalmatlan vagyok rá, először vettem egy mosogatógépet, de arra is lusta voltam, hogy kiállást építtessek neki.

Ezért eladtam a mosogatógépet, kiszanáltam az edényeket és eldobhatós edényeket veszek kizárólag. Megeszek mindent kézből, max. papírtálcáról, amit nem lehet, olyat nem eszek. Ennyi!

2020. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
És ehhez majd hozzájön a gyerek nevelés, üdv. a való világban.
2020. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16%

14: Más. Bp. belvárosban lakom, annyira elszemtelenedett minden szolgáltató, hogy mindenki a lakástulajokat akarja levenni rengeteg pénzzel. Mégis tudok szerezni olyat, aki 2000 Ft-ért elmosogat... Szóval ...???

Vidéken valószínűleg ennyiért az egész konyhát kitakarítják. Elég kéthavonta egyszer... Nekem. Másnak lehet, hogy hetente, kéthetente van rá igénye.

De akkor kevesebb munkával jár, szóval a 2000 Ft-ba több minden belefér, esetleg a fürdőszoba kitakarítása is.

Szóval?...

2020. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ez a elszigetelés, nincs közös terület ez nekem fura, nem megszokott, nem tudnám elképzelni se. Ha csinálok kaját nem csak magamnak csinálok ahogy ő se, ha elkezdtek mosogatni (ami nem nehéz munka csak ha kevés az időd akkor sz.r) akkor se csak amit én használtam azt mosom el a többit meg ott hagyni... Érdekes lenne 😂😂
2020. dec. 15. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!