Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, ha drasztikusan megváltozna a külseje és/vagy életminősége?

Figyelt kérdés

Pl. ha betegség következtében nagyon meghízna/lefogyna, kihullana a haja, vagy egy baleset következtében eltorzulna az arca/teste, kerekesszékbe kerülne?

Aggódnátok a szexuális életetekért ilyen esetben?



2020. dec. 17. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Itt mindenki német mond, közben meg egy szülés, egyéb betegség után 1 hónap múlva félre dug, hogy neki jár a szex.
2020. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4%

Ha az állapota végleges, akkor igen. 23 éves vagyok, bőven családalapítás előtt. Ekkora terhet nem akarok a nyakamba venni, fordítva sem várnám el.

A legtöbben még maguknak is hazudnak.

2020. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
46%
Ha betegség miatt akkor nem, de ha ennyire elhanyagolná magát akkor igen.
2020. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem,de én már 40 vagyok.
2020. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ ,hogy ez milyen kihatással volna az én életemre. Pl ápolni kellene és az ürüléket kiszedni alóla.. akkor mondanák egy nemet.


elég ha 1 élet tönkremegy, nem vagyok hajlandó vele bukni. bocs de ez az igazság.

2020. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
a tanulmányok szerint a pasik nem viselik el ha a nő lebetegszik, fordítva ez annál ritkább. A nők gondoskodóbbak, empatikusabbak, ellenben a férfiak inkább érdekemberek.Még a beteg gyerek mellől is lelép az apák fele. Persze ez máshogy van tálalva, a nőre kenik az egészet. Sajnos gyakran előfordul, hogy a férfi töke kivan a sok megpróbáltatással, kórházbamenéssel, hogy nem kapja meg amit akar, aztán előveszia nő hibáit és arra fogva lép le, magát ezzel mentegeti a család és társaság előtt. Kegyetlen a világ, vigyázzon mindenki magára.
2020. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!