Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet úgy együtt aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy együtt aludni hogy a barátnőm csak és kizárólag hason hajlandó aludni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem látom az összefüggést...

Ő alszik hason, te meg mellette ahogy akarsz.


Ha az a baj hogy nem tudod atölelni, nagy dolog.

Sokan (én se) nem szeretnek összegabajodva aludni.

2021. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
úgy, hogy addig bújtok, amíg filmeztek, utána meg a hasára fekszik melletted. Szerintem nem túl bonyolult:D
2021. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Most te aludni akarsz vele, vagy reggelig dugni? Én pl. a szexen kívül nem szeretem ha valaki mellettem fekszik.
2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Feküdjön rajtad hason
2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Egyszemélyes ágy és nem fértek el?
2021. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
ő hason alszik, te meg rajta hason ;D
2021. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Te háton fekszel és fogod a barátnőd kezét aki hason van. Vagy ő "átöleli" a karod. Vagy rajtad fekszik hason. Vagy hason alszik te meg simized a hátát ameddig elalszik, utána meg simán ott tartod. Ne mondd nekem, hogy ha együtt alszotok, akkor annyira nem ismeritek a másik testét, hogy valahogy egymashoz tudjatok érni amikor az egyikötök hason van. Juj...
2021. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

És az amúgy világvége lenne, ha nem érnétek egymáshoz, amíg alszotok? Nem mintha nem lehetne megoldani.

Mi pl csak a megszokott oldalunkon tudunk aludni, ez pedig egymásnak háttal van. Olyankor összenyomjuk a fenekünket.

2021. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Alvás közben úgyis forog...
2021. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha össze akartok bújni lefekszel a hátadra, ő melléd fekszik hason, lejjebb csúszik, a felé eső karodat felemeled, arra teszi a fejét, vagy a hónod alá csúszik. Lábbal/kézzel átkarol, te meg a szabad kezeddel.
2021. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!