Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg komolyan gondolja velem vagy el akar rabolni??

Figyelt kérdés

Pár napja beszélek egy jó képű fiúval. Ez idő alatt nagyon sokat beszéltünk. Közös céljaink vannak, közös szokásainak. Úgy érzem ő lehetne az igazi. Ezt ő is ugyanígy gondolja. Azt mondta neki már komoly kapcsolat kell és jövő héten jön értem kocsival és úgy készüljek hogy pár napig ott alszok nála.


DE!!! én lehet paranoiás vagyok vagy csak azért vannak hülye gondolataim, mert egész életemben azt hallottam, hogy idegen kocsijába sose ülj be, főleg elsőre. Mivan ha, ez a kívülről jól fésült, rendes, normális pasi egy őrült aki álmomban elkábít és Svájcban ébredek szex rabszolgaként?! Persze az is lehet, hogy boldogan éljük az életünket és csak szimplán nincs ideje kislányosat játszani hogy elsőre nincs ott alvás.


Még egy fontos dolgot meg kell említenem. Tett egy olyan ajánlatot, hogy mellette én rodázhatnék külföldön és jól élnénk, igaz engem csábít az ajánlat.



2021. márc. 24. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2021. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan gondolja veled. Új lánykákat keres a strici.
2021. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára új áru kell.

Tudod te ez mennyire gyakori módszer? Újabban az összes strici ezt műveli,naiv nőket kergetnek a közösségi oldalakon,leígérik a csillagos eget is,aztán szépen kiállít a sarokra vagy intéz neked néhány vendéget.Szerinted manapság hol létezik olyan,hogy igazi meg ilyen hülye rózsaszín hülyeségek,amiről te írsz? El ne menj vele,ha nem akarsz a híradóban szerepelni!

2021. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Már letiltottam.
2021. márc. 26. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!