Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez csak szerintem furcsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés

Párom xboxozott, mikor behoztam a ruhaszárítót, elmentem mellette. Ő megállította a játékot és rosszallóan/türelmetlenül nézett.

Kérdeztem, ez mit jelent, vagy mi ez?

Őt zavarja a kikapcsolódásában, hogy vki elmegy mellette vagy mögötte.

Legalább másfél-két méterre voltam tőle. Tehát nem amiatt, hogy esetleg meglököm.

Próbáltunk beszélni róla, esküszöm nem értem, szerintem ez nem normális.

Szerinte ez így oké és jófej volt, mert nem mondott semmit.


2021. márc. 29. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Engem is zavar az ilyesmi, mondjuk a tüntetőleges csúnya nézéssel nem értek egyet, de én is leállítaném ilyenkor a filmet vagy játékot.
2021. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Én mindig kikapcsolom a képernyőt (vagy lehajtom, ha laptop van nálam), ha valaki elmegy mögöttem otthon. Pedig nem titok, amit csinálok, csak olyan magán jellegű. De csúnyán én sem nézek :)

Miért ne lenne normális? Csak azért mert másképp csinálja mint te már rögtön nemnormális?

2021. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem állsz be elem miközben játszom, akkor engem nem zavarna. Mondjuk én csaj vagyok
2021. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen amikor pókerezik, zavarja még az is ha nézem a tévét vagy ilyesmi 😅😂

Én ezt nem veszem fel.

Bele merülnek és zavarja őket minden külső hatás.

2021. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Én csaj vagyok és engem is zavar ha mászkálnak körülöttem miközben csak szeretnék egy kicsit nyugiban kikapcsolódni.
2021. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az is zavarja, hogy rágok, mikor eszem.

Én meg nem szeretnék lábujjhegyen élni az otthonomban. Mert akkor meg én nem pihenek.

Mi lenne, ha lennének gyerekeink, akik itt rohangálnak?!

2021. márc. 29. 20:21
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
és gyerekes szülőknek nem esik jól időnként a háborítatlan kikapcsolódás?
2021. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Hogy mertél őfelsége mellett elmenni, mikor nyilván menstruál a kicsike?
2021. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesznek gyerekek. :)
2021. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Ez engem is idegesít! Ha én nyugodtan leülök/leülnék, erre a másik csörtög, elkezd mosogatni, beindítja a mosógépet, meg ilyesmi, az teljesen kiborít! Tudjon már veszte maradni egy szaros órát, amíg én játszok, vagy olvasok! Szóval szerintem is normális a párod viselkedése! Valószínűleg én csúnyábban néztem volna, mint ő! 😄
2021. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!