Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez csak szerintem furcsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés

Párom xboxozott, mikor behoztam a ruhaszárítót, elmentem mellette. Ő megállította a játékot és rosszallóan/türelmetlenül nézett.

Kérdeztem, ez mit jelent, vagy mi ez?

Őt zavarja a kikapcsolódásában, hogy vki elmegy mellette vagy mögötte.

Legalább másfél-két méterre voltam tőle. Tehát nem amiatt, hogy esetleg meglököm.

Próbáltunk beszélni róla, esküszöm nem értem, szerintem ez nem normális.

Szerinte ez így oké és jófej volt, mert nem mondott semmit.


2021. márc. 29. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az ilyen ideggyenge. Ha leülök olvasni, semmi nem hoz ki a világomból.


Alacsony intelligencia jele, amit a párod művel. A saját lakásodban lábujjhegyen mászkálni, mert a másik agya nem elég fejlett? Na nem.

2021. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
11 Jaja, véletlenül se legyél tekintettel a másik emberre, még egy szaros órára se, nyilván ha valaki összeáll veled akkor mondjon le minden emberi jogáról és kussoljon ha bunkó vagy :D
2021. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak idiótáskodott egy sort. Nem akarja, hogy lássa, hogy ő valójában még egy gyerek.
2021. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok-e veletlenul jobban osszezarva, mint covid elott? Ugy ertem, tobb idot vagytok otthon egyutt? Mert a kulso korulmenyektol meg olyan emberek is egymas agyara mehetnek, akik amugy normal korulmenyek kozott nem.
2021. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem, én itthonról dolgozom, de ő nem. De korábban is zavarta minden mozdulatom... :/
2021. ápr. 1. 13:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Online lövöldözős játékkal játszik minnél több killt szeretne össze hozni és ez kizökkentheti a koncentrációból és ez miatt akár egy hármas kill streaket is bukhat !! Tudod te mennyire rossz érzés az mikor egy hajszálnyira vagy egy nagyon jó kis fragtől ??
2021. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető reakció, hisz zavarta a csörgés, amíg befejezted, inkább megállította a játékot. Az viszont egyáltalán nem normális, ha minden mozdulatod zavarja. Miért vagytok együtt?
2021. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek akiknek az evése engem is idegesít, míg másoké nem. Szimplán érzékeny rá. Szerintem ti nem vagytok egymáshoz valók, mi lesz később ha már most idegesíted? Egyébként van egy olyan betegség amikor bizonyos hanghatások kifejezetten irritálhatnak, az a neve hogy mizofónia. Nézz utána ha érdekel. A saját kecómban én is úgy szeretnék élni ahogy nekem jól esik egyébként.
2021. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!