Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátnőm minden héten rendel valamit? Ti is ilyen gyakran szoktatok?

Figyelt kérdés
Multheten cipő, előtte sminkek, most nadrágok, és még akar táskát, ékszert meg ki tudja mit talál ki. Cipője, táskája annyi van hogy nem tudja hova rakni. Ő fizeti de már akkor is idegesít.
2021. ápr. 7. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Shopping mániás.
2021. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok. Nem minden héten ugyan, de minden hónapban akad valami. Magamnak fizetem, és tudom, hogy nem jó, ezért próbálom visszafogni. De ahhoz nekem a komplett internetet le kellene tiltani, mert mindig van valami, amit meglátok és azonnal akarom.
2021. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha van rá pénze, hadd rendelgessen. Elég gyakran rendelek én is, de én az élelmiszeren kívül mindent netről szerzek be (ruha, könyv, kozmetikum, étrendkiegészítő stb).
2021. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó, amíg ő fizeti magának.

Én igyekszem tudatosan vásárolni, ha van táskám, nem veszek mellé még plusz x db-ot, csak mert épp akciós, vagy jól néz ki. Felesleges. Ruhából is annyi van, amennyi pont elég.

Lehet unatkozik, vagy épp nem tud mit kezdeni a pénzével, divatmániás, vásárlásmániás, ezekkel a tárgyakkal akar pótolni valamit, ezekkel akar neked tetszeni, vagy épp ezek adnak neki önbizalmat.

2021. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Egy 20 évestől még elnézhető, de egy felnőtt ember tudjon bánni a pénzzel, tegyen félre, ne szórja értelmetlenül. Engem is idegesítene, ha a párom egyrészt ennyire materialista, másrészt ennyire meggondolatlan lenne. Fogadjunk az a típus, akinek a hónap végén talán egy 10 ezres marad a kártyáján, vagy már akár kölcsön is kell kérnie, és ez így megy minden hónapban, nem lép soha szintet az életben.
2021. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem írsz részleteket. Együtt éltek, fizeti a közös dolgokat?

Ha nem, akkor semmi közöd hozzá, mire költi a saját pénzét.

Ha együtt éltek és nem fizeti a közös dolgokat, akkor jogos, hogy ki vagy akadva.

Harmadik verzió, hogy együtt éltek, fizet minden közös kiadást és így költi el a maradék pénzt. Ebben az esetben is neki van igaza, az ő pénzét arra költi, amire akarja.

2021. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Tipikus nő. Nincs mit felvenni, de ömlik a ruha a szekrényből.
2021. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Savlekotő ***** válasza:
87%
Ő fizeti,legalább független és nem lesz olyan aki a saját fizujából mástól kéreget engedélyt samponra..
2021. ápr. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Ismerek ilyet, aki ezt csinálja, nem normális. Már a havi fizetés megkapása előtt be van osztva hogy milyen luxuscikkekre akarja elszórni. Hamar elkölti a fizut, aztán hónap vége felé már kajára se marad pénze. Kedvenc témái a "másoknak, a gazdagoknak milyen jó", "honnan van nekik ennyi" stb.
2021. ápr. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért a férfiak közt is van nem kevés vásárlás mániás. Az exem pl. minden szart megvett, aztán pár hónap múlva ment a kukába, mert nem volt rá szüksége.
2021. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!