Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátnőm minden héten rendel valamit? Ti is ilyen gyakran szoktatok?

Figyelt kérdés
Multheten cipő, előtte sminkek, most nadrágok, és még akar táskát, ékszert meg ki tudja mit talál ki. Cipője, táskája annyi van hogy nem tudja hova rakni. Ő fizeti de már akkor is idegesít.
2021. ápr. 7. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden hónapban így van? Mert az egy dolog, hogy most úgy tűnik minden hèten rendel,ès ez így hű soknak tűnik de mindig mást. Lehet, hogy csak most úgy rájött a "frissítési" láz. Itt a tavasz, kellenek új cuccok.
2021. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhalmoz,akkor nem normális.Én is majd minden hónapban veszek valamit,de nem borul rám a ruha,ha kinyitom a szekrény ajtót.Most sokat rendeltem,függönyt,könyveket,ruhát és zöldség magokat.De nekem marad pénzem is,ha ő is be tudja osztani,akkor nincs olyan nagy baj.
2021. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%

#10 az én exem is ilyen volt, kellett a legújabb macbook, airpods, na meg a drága márkás ruhák, de nyaralni nem akart járni velem, mondván “az pénzkidobás”🤣Persze, élményeket szerezni és ténylegesen ÉLNI pénzkidobás, de egész évben a tv előtt gubbasztani, miközben vered a farkad az okosórádra, az aztán értelmes dolog. Nekem is márkás dolgaim vannak és én sem sajnálom a pénzt a minőségre, de mindig marad annyi, hogy utazni is tudjak. Neki is lett volna mellesleg, jóval többet keresett nálam.


Ettől függetlenül tiszteletben kell tartani azt, hogy másnak más a fontos! Ha nem vagytok így kompatibilisek, akkor keresni kell olyan társat, akivel igen. Én nem tudtam volna úgy élni, hogy egész évben csak itt a környéken létezek, miközben a fehérhomokos tengerparton is süttethetném a hasam.


És kérdező arra készülj fel, hogy ha esetleg később lesz gyerek, amíg otthon lesz vele, majd neked kell finanszírozni az ilyen hülyeségeit, vagy hisztizni fog állandóan. Ugyanis függő, beteg, mintha egy alkoholistától megvonnád az alkoholt.

2021. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Eddig a havi kiadásaimon kívül tettem félre és a maradékból tudtam rendelgetni. Akár hetente is.

Most teljes spóroláson vagyok, így nem rendelek, csak ha valamire tényleg szükségem van.

2021. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
mindennek a függőjévé lehet válni , ahogyan a vásárolgatásnak is. Nem lehetséges hogy gyerek korában nem volt pénzük olyan dolgokra és most éli ki magát ilyen téren , erre nem gondoltál ?
2021. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet menni sehova, se nézelődés se semmi és valószínű szeret vásárolni illetve szüksége van dolgokra és van is rá pénze. Mi az istenért fáj ez neked?


Meg is dicsérhetnéd, hogy jól áll neki az új ruha ahelyett hohy cseszegeted.. Tudod ki viselne téged el.. Örülj neki, hogy nem igénytelen. Ehhez meg kellenek sminkek, ruhák. Gondolom tetszik.. Akkor???

2021. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, fizeti a közös dolgokat. De majd szeretnénk egyszer nagyobb lakást és azért zavar hogy mindig költi a pénzét. Neki már mondtam ezt és azt mondta hogy arra is lesz pénze ne aggódjak..
2021. ápr. 8. 20:51
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
De most mièrt ne vehetne magának dolgokat? Az ember jó esetben nem csak azt dolgozik, hogy a számlákat fizesse, meg kuporgasson. Persze tartalèkoljon is, de azèrt költsön is magára az ember. Akkor jó ha ez összhangban van.
2021. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Savlekotő ***** válasza:
84%
Fizeti a közös dolgokat a saját pénzét arra költi amire akarja,legalább nem lesz elnyomható lábtörlő aki kuncsorog az urától betétre.. Szerintem neked sérti az egód hogy ő nőként több pénzt keres,jól sejtem?
2021. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Adjál a kezébe könyvet.

28/N

2021. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!