Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal nem egyezik a munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nem egyezik a munka morálunk. Mit csináljak, hogy ez változon?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. ő 46 éves. Idáig mindig dolgozott, 2 éve nincs munkahelye, mert elköltöztünk. Én a cégemnél tudtam maradni, csak más városba. 2 éve nincs munkája. Bele esett ez a virus dolog is, de aki keres, talál. Én vagyok az egyedüli családfenntartó, 2 gyerekem van még. Szóval kezdem unni nagoyn. Naponta küld önéletrajzot, bár sokan vissza se szólnak, illv "köszönjük, nem" választ kap.

Pedig nem iszik, nem dohányzik, egy dolgos ember volt mindig is. ..

A probléma ott kezdődik, hogy ez már rá megy a kapcsolatunkra. Főleg az, hogy nem látom rajta, hogy ő mennyire rajta lenne a dolgon. Én nézem rengeteg oldalon az állásokat neki, ő meg csak az emaileket olvassa, ahol regisztrált és majd ugyis küldenek neki értesítést új állásokról.

Nem győzőm neki mondani, hogy ez nem így müködik. Ne emaileket küldjön, hanem hívja fel. Múltkor ki néztem neki 8 db állást, mindegyiknél volt telefonszám, de csak emailt küldött. A pofám ilyenkor leszakad. Nem észszerü lenne és gyorsabb felhívni, meg egyenesebb?

Nagyon nyitott és türelmes voltam és kerestem neki a melókat, de én nem hívhatom fel őket a nevébe. Most már kezdek besokalni és úgy érzem, hagyom úszni a kapcsolatot.

Ha ő nem fogja fel 46 évesen, hogy hogyan kell, akkor nekem kell őt tanítani?

Viszont a véleményetek érdekelne, hogy én vagoyk türelmetlen vagy tényleg sok ami sok?


2021. ápr. 16. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Én már interjúztattam állásra, és volt telefonszám is (ha valakinek kérdése volt), de az önéletrajzokat néztem meg, és onnan válogattam.


Ha a férjed nagyon alacsonyan képzett (8 általános), ott nem tudom, hogy megy a kiválasztás, de ahol önéletrajzot kérnek, ott nem véletlenül kérnek.


Volt olyan, aki gyakran hívogatott, de ez nem segített senkinek, mert amíg nem zárult le a folyamat, addig nem mondtam neki semmit, hiába képzelte, hogy "asszertív".

2021. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha úgy érzed hogy nincs rajta a dolgon, te pedig eltartod akkor csak egy újabb gyereket fogadtál örökbe. Engem nagyon idegesítene, én mar kidobtam volna. Minek koloncnak egy felnőtt lusta férfi két gyerek mellé.
2021. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
49%
Legalább a szex jó, vagy valamiért megéri ez a kapcsolat? Mert a leírás alapján itt szakítani kéne
2021. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Tudja, csak nem érdekli. Jó így neki, hogy te eltartod.
2021. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3/4 szerinted az embernek mennyire van kedve a szexhez, ha nem érzi jól magát? ez is a baja, hogy kevesli a szexet. dehát neki csak ennyi baja van. nekem meg minden más :/ azért vagyok vele mert szeretem. mert egy áldott jó ember és rendesen dolgozott. nem ilyen volt. nem tudom miért szarik most bele az egészbe :(
2021. ápr. 16. 18:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját sztorimból tudok kiindulni. A férjem diplomás, a covid miatti leépítés során viszont elküldték. Mondtam neki, hogy egy kicsit nyugodjon le, legyen itthon, én addig dolgozom és majd ha készen áll, akkor kereshet újra munkát. Ehelyett a következő héten már építkezésre ment dolgozni, mint segédmunkás. Ez a munka sokkal alacsonyabb pozicióval jár, mint amilyenben ő volt mégis elvállalta és alapvetően azt mondja, hogy nem is olyan szörnyű. De már talált a végzettségének megfelelő állást, jövő hónapban ott kezd. Ő azt mondta, hogy nem tudta volna végignézni, hogy én dolgozok ő meg otthon tesped.

Szerintem a férjed nem dolgos. Olyan időket élünk, amikor ha valaki elveszíti a munkáját nem teheti meg, hogy helyette semmit ne csináljon. Ha dolgos, akkor lejjebb vesz az egoból és elmegy olyan helyre, ahol mást kell csinálni. Kevesebb a pénz? Határozottan, de legalább nem 0.

Szerintem a párod remekül megvan otthon, nem tervez dolgozni.

2021. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Tavaly én ugyanígy jártam. Bárhová jelentkeztem, többnyire még csak be sem hívtak, bár néha legalább kaptam egy választ, hogy köszönjük a jelentkezését, de nem teljesen illik bele az elvárásainkba. Pedig még próbálkoztam is tényleg, igyekeztem nagyon jó motivációs leveleket írni, és valóban olyan állásokat megpályázni, ami nagyjából illett volna hozzám. A mostani munkahelyem kb. egy csoda, hogy összejött, mert mondták az interjún, hogy nevetséges jelentkezők voltak, és engem szimpatikusnak is találtak, de ez nagyon ritka, iszonyat nehéz állást találni mostanában, kb. bolti eladónak mehetsz csak el egyből..
2021. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval évek óta eltartasz egy felnőtt férfit. Gratulálok.
2021. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Nekem attól szakadt le a pofám, hogy amikor fordított nemekkel volt a felállás, a válaszolók többsége egyből azzal jött, hogy terhességnél mi lenne ilyenkor, meg ki lehet bírni, rosszban is a másik mellett kell állni. Most meg, a férfi milyen rossz?


Amiket meg érvként felsorolsz, nevetségesek. Nekem ilyet utoljára 20 éves korom körül tolt anyám. Én is maileket küldtem, mert ez a 21. század. Átlag 10 helyről kettőtől szóltak vissza, hogy bocs, nem. Anyám erősködött, hogyha majd élőben bemegyek, mindjárt lesz melóm. Na, bementem jó pár helyre, napok mentek el semmire és ugyanott voltam. NEM, nem fogják attól jobban felvenni, hogy telefonál vagy élőben megy be. Sőt, a telefonálós dolgot sokkal többen utálják, mivel az épp irodában ülőt megzavarja valami. Dolgoztam irodában, a HR-es felvette a telefont, de mivel kajált, nem is érdekelte az egész és fel sem írta az érdeklődő számát. De, azért király, hogy te ezt jobban tudod!


Aztán évekkel később dolgoztam egy helyen. Nem tetszett. Nem volt előrejutás, nem éreztem jól magam. Közöltem a barátnőmmel, hogy ez nagyon nem jön be, felmondanék. Azt mondta, persze, okés, ha szenvedek, akkor ne dolgozzak ott, találok majd mást.

Na, ott jöttem rá, hogy mi a különbség egy anyagias toxic személy és egy NŐ között.

2021. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A házimunkát legalább elvégzi?
2021. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!