Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal nem egyezik a munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nem egyezik a munka morálunk. Mit csináljak, hogy ez változon?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. ő 46 éves. Idáig mindig dolgozott, 2 éve nincs munkahelye, mert elköltöztünk. Én a cégemnél tudtam maradni, csak más városba. 2 éve nincs munkája. Bele esett ez a virus dolog is, de aki keres, talál. Én vagyok az egyedüli családfenntartó, 2 gyerekem van még. Szóval kezdem unni nagoyn. Naponta küld önéletrajzot, bár sokan vissza se szólnak, illv "köszönjük, nem" választ kap.

Pedig nem iszik, nem dohányzik, egy dolgos ember volt mindig is. ..

A probléma ott kezdődik, hogy ez már rá megy a kapcsolatunkra. Főleg az, hogy nem látom rajta, hogy ő mennyire rajta lenne a dolgon. Én nézem rengeteg oldalon az állásokat neki, ő meg csak az emaileket olvassa, ahol regisztrált és majd ugyis küldenek neki értesítést új állásokról.

Nem győzőm neki mondani, hogy ez nem így müködik. Ne emaileket küldjön, hanem hívja fel. Múltkor ki néztem neki 8 db állást, mindegyiknél volt telefonszám, de csak emailt küldött. A pofám ilyenkor leszakad. Nem észszerü lenne és gyorsabb felhívni, meg egyenesebb?

Nagyon nyitott és türelmes voltam és kerestem neki a melókat, de én nem hívhatom fel őket a nevébe. Most már kezdek besokalni és úgy érzem, hagyom úszni a kapcsolatot.

Ha ő nem fogja fel 46 évesen, hogy hogyan kell, akkor nekem kell őt tanítani?

Viszont a véleményetek érdekelne, hogy én vagoyk türelmetlen vagy tényleg sok ami sok?


2021. ápr. 16. 18:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a férfi nem terhes.

Nehogy már két gyerek mellett el kelljen két éve tartani egy NEM TERHES férfit...xD Nem is értem hogy jön ez neked hogy ez igazságos. Mikor egy anyuka otthon van akkor csecsemőkre vigyáz, szoptat stb. Szerinted a férfi ezért van otthon? Lehet hogy tévedek de szerintem nem a más ivadékát gondozgatja szabadidejében és nem a háztartást bűvöli. Van egy olyan érzésem hogy az is a nőre szakad.

2021. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
#11: A szövegértés látom nem az erősséged. NEM azt írtam, hogy terhes volt a sztoriban az illető, hanem mi lenne ha terhes LENNE az illető.
2021. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon jó a felvetésed, érdekes LENNE ha terhes lenne a férfi, legalabb a cirkuszban felléphetne és jönne belőle valami pénz.

Sajnos ezt a kifogást kevesen fogják bevenni.

2021. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Oké, akkor további jó férfifikázást.
2021. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mindegy milyen nemű az élősködő, én egyikkel szemben se vagyok megértő. A kismama joggal van otthon, a többi dolgozzon.
2021. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

9/15 te nagyon megjártad egyszer egy nővel ezek szerint... Ennyi utálat....

Egy 46 éves férfi igen is dolgozzon. Én is azt mibdtam neki, pihenjen, majd lesz valalmi. De két éve pihen.... Amúgy meg ha fordítva lenne, szerintem egyik fél se tolerálja, hogy évekig csak itthon van a másik és semmi tevés van egész nap.

Az meg, hogy toxikus nő meg anyagias nő, szerintem azt se tudod mit jelent. Valószínű az olyan nő, aki miatt te itt fel vagy hergelve. De én biztos nem vagyok se anyagias, se toxikus. Az én gyerekeimre kapott gyerektartást adtam neki oda többször, hogy legyen pénze. Már most se fizikailag, se mentálisan nem bírom ezt a helyzetet

2021. ápr. 17. 06:03
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát a házi munkába csak a mosogatást végzi el, de mást mit? Főzni nem tud
2021. ápr. 17. 06:04
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 évig tartottam el, két kisgyerek mellett, két helyen dolgoztam, hogy megéljünk. Ő utál dolgozni, nem is küldte el sehova az önéletrajzát. Házimunkát nem végzett, még mosogatni se mosogatott. Egész nap aludt, számítógépezett, vagy gitározgatott. Ebből állt az egész napja.

Majd egyszer megmondtam neki, hogy elegem van, három választása van: - elmegy most azonnal dolgozni, lezárom a hűtőt és nem eszik többet abból amit én csinálok, nem fogok rá mosni se és nem is veszek neki semmit vagy elköltözik.

Végül elment dolgozni nagy duzzogva

2021. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Na, ott jöttem rá, hogy mi a különbség egy anyagias toxic személy és egy NŐ között."


Ja, a kérdező a toxic meg anyagias, mert két éve eltart egy lusta férfit, aki még a házi munkát sem végzi el? Aranyásó ő is, meg te is.


A terhesség meg hogy a phaszba jön ide? Egy csecsemőt nem lehet magára hagyni egyedül, idióták!


Én már RÉG kidobtam volna a pasit.

AHol telefonszám van, azt jobb felhívni. AHol nem, oda meg CV-ét küldeni, nem két soros e-mailt. Bár gondolom, a pasinak nincs semmi komolyabb végzettsége, ha ilyen telefonszámmal hirdető állásokra pályázik.

2021. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

"Párommal nem egyezik a munka morálunk."


Micsoda megfogalmazás :D

A helyes az, hogy "A párom két éve nem dolgozik, én tartom el, és én gürcölök rá otthon is, mert egy igazi balek vagyok." :D

2021. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!