Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek hogyha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodika117 kérdése:

Mit tegyek hogyha nem tudok dönteni egy (számomra) fontos kérdésben?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést mert nagyon stresszelek ezen. Valakinek valamilyen ötlete esetleg ha van.


Az élet azt a lehetőséget adta számomra hogy összeköltöznénk a párommal, illetve egy eléggé jó munkalehetőségem is adódott. 300 km távolságra élünk egymástól és én otthon sportoltam az elmúlt 10 évben és ezzel hogy együtt élnénk így ez nekem véget érne.


Valaki aki esetleg volt hasonló helyzetben, valamilyen tanáccsal elláthatna. Előre is köszi!



2021. ápr. 19. 12:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

300 km távolságból ugrás a sötétbe minden kapcsolat. Márpedig valamelyikőtöknek ugrania kell a sötétbe. Én ezért tartom eleve butaságnak ilyen messziről a kapcsolatot.

Kérdező, ha utána 50 évig boldog házasságban fogsz élni pároddal, akkor érdemes volt feláldozni a sportot miatta. Ha meg pár év múlva elváltok vagy szakítotok, akkor meg visszaköltözöl és folytatod a sportot.

Itt a sportnál sokkal nagyobb rizikó az állás. És persze, hogy távkapcsolatban nem ismeritek meg egymást.

2021. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
6os legközelebb olvasd már el a kérdést mielőtt nekiállsz baromságokat írkálni. Ki spórolt 10 évig? Sehol nem szerepel, ugyanis a kérdező azt írta, hogy 10 évig sportolt, nem spórolt. Az meg, hogy szerinted a távkapcsolat nem kapcsolat szintén lóf@sz habbal, attól még, hogy NEKED nem működne vannak rengetegen, akiknek meg igen.
2021. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
300 kilométer. HA van lóvé, és HA van gyors kocsi, esetleg bóbita is, akkor is, menni idő az út? És mennyi időt tud ott tölteni egy olyan, normál munkarendű ember, aki heti 5 napot melózik?
2021. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sportág ez és versenyszerűen sportolsz-e?
2021. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
300 km.-ről mennyire ismerhető meg valaki?
2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, először is, mióta ismeritek egymást? Mert ez se mindegy.
2021. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!