Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hány kg a feleségetek, barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg a feleségetek, barátnőtök?

Figyelt kérdés

Ha el van hízva, szoktatok neki rá utalást tenni?

Vagy biztatni a fogyásra mozgás által?

Én pl vettem neki kondibérletet, és mondtam hogy menjünk el a sportorvosit megcsinálni, hogy tudjon menni edzeni.

Erre bedurcázott, bánatában elment a barátnőjéhez, és ilyen kövér nőket senki nem érti meg facebook posztokat osztogat meg mostanában.

Mikor én csak segíteni akartam neki.


2021. ápr. 19. 13:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
98%
Hogy kell a gyakorlatban elképzelni, hogy vettél neki kondibérletet? Nem kiválasztott magának egy helyet, ami tetszik neki, hanem te elküldöd valahova?
2021. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Én 65 kg vagyok (nő) és a párom az akire 95 kilósan marhára ráférne több mozgás. Nem próbálom rávenni a sportra, engem se tudna senki rávenni arra, hogy pl. edzőterembe menjek vagy hogy a túrázáson kívül bármi mást mozogjak. Inkább próbálok egészségesebben, diétásabban főzni, elvinni magammal hosszabb sétákra. Viszont nemrég költöztünk és itt van egy csomó kerti munka, az elmúlt 3 hónapban többet mozgott mint tavaly egész évben. Van akit csak az tud motiválni ha szereti azt a fajta mozgást, amit csinál, ne erőltesd rá a kondit hanem inkább találjátok meg mit csinálna szívesen, legyen az túra, úszás vagy Zumba, akármi.
2021. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
75%
10-es! Szeretlek.
2021. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
95%
Oké, de egyáltalán nem mindegy mekkora súlyfelesleg van rajta, erre nem válaszoltál. Ha mondjuk 25-30 kg, akkor nem való neki azonnal a megerőltető konditermi edzés, az ízületei tönkremennének. Lehet enni édességet, ha édesszájú, csak nem mindegy, hogy mennyit és mit. Például cukormentes, teljes kiőrlésű lisztből tudtok házilag sütni süteményt, azt viszitek dobozban kirándulásra, így nincs elcsábulás.
2021. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért neked is illik támogatnod.

Együtt mozogjatok.

2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%
Főzz neki egészségesen.
2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
30%
Lassan a kérdező lesz a hibás, mert lusta az asszony.
2021. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
34%

Én vagyok a feleség. 108 kg vagyok. Jelenleg nem diétázok.

Teherbeesés előtt, diétáztam. Akkor 145-ről fogytam le 90 kilóra. Terhesség után tervben van, hogy diétázok tovább.

2021. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
95%
Ideje lenne egyszer s mindenkorra elfogadnia mindenkinek,hogy nem diétázni kell, hanem életmódot váltani. A kampányszerű diéták rendkívül károsak, a jojózás előszobái, a vége mindnek az, hogy többet hízol, mint mikor elkezdted a diétád.
2021. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez pont fordítva van. Én vékony vagyok (53 kg), a férjem 120 kg. Folyton hajtogatja hogy holnaptól diéta + edzés, de sose tartja be. Én nem csesztetem direktbe, de már engem is zavar a lógó hasa. Amit én csinálok diétásan, az nem kell neki... Inkább a kanapén hever és chipset eszik. Nem lehet vele jót tenni.
2021. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!