Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hány kg a feleségetek, barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg a feleségetek, barátnőtök?

Figyelt kérdés

Ha el van hízva, szoktatok neki rá utalást tenni?

Vagy biztatni a fogyásra mozgás által?

Én pl vettem neki kondibérletet, és mondtam hogy menjünk el a sportorvosit megcsinálni, hogy tudjon menni edzeni.

Erre bedurcázott, bánatában elment a barátnőjéhez, és ilyen kövér nőket senki nem érti meg facebook posztokat osztogat meg mostanában.

Mikor én csak segíteni akartam neki.


2021. ápr. 19. 13:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"A pin kódját is tudom, pedig soha nem kérdeztem meg, csak láttam ezerszer, mikor beüti."


Nekem régi beidegződés, hogy ha valaki PIN-t vagy jelszót ír, elfordulok. :D

Köszi amúgy, mi is együtt élünk, csak nem szoktam elmondani meg nézni. Nem titkolom, csak feleslegesnek tartom.

2021. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
62%
156 centi és 50 kiló 2 gyerek után. Szerinte van rajta 3 kiló plusz kb, és zavarja, hogy ez a hasán látszik, szerintem meg teljesen jó így :)
2021. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
62%
Miért van lepontozva az, aki válaszol a kérdésre?
2021. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
60%
En 165 cm vagyok es 56 kg voltam. Azonban tavaly osszel tobb okbol kifolyolag elkezdtem hizni. A parom eszrevette eloszor csak aranyosan oiszkalt, hogy lett pocim. En nem vettem eszre, hogy hiztam. Aztan marciusra mar 63 kg lettem. Ekkor mar en is lattam es borzalmasan ereztem magam. Marciusban el is kezdtem fogyozni es halistennek mar 4 kg lement. A cel a regi 56 kg. :) Nem bantott vele sosem, de azert vicceskedve volt nehany megjegyzese. En dontottem ugy, hogy elkezdem a valtozast mert megijedtem, hogy nyarra elernem a 70kg-ot es arrol mar sokkal nehezebb leadni.
2021. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
88%
Engem az ilyen "aranyosan piszkál" azért zavar, mert nem tudom, hogy most baja van, szemétkedik, vagy csak EQ nulla. (Mint mikor valaki közli veled a nyilvánvalót, hogy pattanás nőtt a fejedre.) Sokkal tisztább, ha egyenesen, nem bunkón megmondja, hogy 'babám, nem tudom, észrevetted-e, de szerintem jobban feszülnek rajtad a ruhák, most könnyebb nem tovább hízni, mint később lefogyni'.
2021. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk ő 152cm és 70kg. Sz.rik nem csak az én de az orvos szavaira is. Fizikai állapota szinte 0. Azt mondta nem tud fogyni mert a teste készül a terhességre ( pedig nem az) az orvos is mondta ha szülni akar akkor figyeljen méginkabb a súlyra. Babát akár de ez se motiválja és semmit se tesz ( fogyasztó port iszik meg rezgőtapaszt tesz fel néha ennyi). Mozgás semmi még az 10percre lévő munkába is kocsival megy. Anno volt 53kg is..akkor álomnő volt..
2021. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Szia


Nem tudom érdekel- e női válasz...de azért leírom.

Én 175cm 85kg vagyok jelenleg ( feleség). 2 éve fogyásban. Kövéren ismert meg és jöttünk össze.

Ő 190cm/ 90kg volt, majd lett az évek alatt 135kg.

Soha nem mondott semmi ilyesmit, nem szólt be, nem kért hogy fogyjak le, nem bántott, nem szólt be, semmi ilyen. Mindig elfogadott olyannak amilyen vagyok + tudta jól, hogy alapvetően a fogyásnak fejben kell eldőlnie, illetve nekem kell igazán akarni. Ezen felül azt is tudta, hogy rengeteget fogyókúráztam, de csak időszakos eredmények voltak, majd visszaszedtem mindent, + még többet. Sokáig tartott, mire olyan rendszert tudtam magamnak kialakítani, amihez nem kell koplalni, és hosszútávon tartani tudom.

Az életmódváltásom kizárólag az én döntésem volt, mert egy idő után ráment az egészségemre, beteg lettem.

1 évre rá, hogy én elkezdtem, megkért hogy segítsek neki is, miután mérlegre állt, és ledöbbent hogy 135 kg, szóval már együtt fogyogatunk:)

Nekem még -20 kg kell a célhoz,( 85kg fogyás után), ő 20 kilót fogyott az elmúlt 1 év alatt. Újra 90 kg szeretne lenni.

2021. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
2023. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!