Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Korai 6 hónap után az összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 6 hónap után az összeköltözés?

Figyelt kérdés

A párom házat fog venni ahova én is mennék vele. 6 hónapja járunk ismét (mar jártunk előtte 8 hónapot) én is fizetném a rezsit meg a hitel felét szerintem.

Én reménykedem egy lanykeresben is mivel beszéltünk róla hogy télre tervezi ha úgy alakul.

29 vagyok ő 31.


2021. ápr. 22. 20:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Az összeköltözès nem korai, legalább kiderül mennyire klappoltok.

A rezsi felèt, ètel, meg háztartási dolgok felèt persze fizesd, az termèszetes. De a hitelèt eszedbe ne jusson, ez nem albèrlet. Az az ő hitele, az ő tulajdona. Ugyan használni fogod, de tulajdonjogod nem lesz benne. Ő meg marha jól jár, hogy x összeget más törlesztett be neki. Nem. Más hitelèt nem törlesztjük.

2021. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Az oké hogy nem fizeti más hitelét, de ha albérletbe lakik a csaj akkor is fizetni kell.

Jelképes összeggel illik szerintem.

2021. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltük meg hogy a közös költséget én allnam meg a rezsi felét. De ha házba megyünk ott nem lesz közös költség szóval szeretnék hozzá járulni valamihez
2021. ápr. 22. 22:18
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"de ha albérletbe lakik a csaj akkor is fizetni kell."


Igen, de ez nem albèrlet. Egy olyan hitelből van szó, aminek a törlesztèse a másik tulajdonát fogja kèpezni.


Ès akkor mi van ha nincs közös költsèg? Van rezsi, meg egyéb más. Plusz kaja. Annak a felső álld, ne a hitelt.

2021. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az oké hogy nem fizeti más hitelét, de ha albérletbe lakik a csaj akkor is fizetni kell."


És? Akkor már a saját lakásának a saját hitelét fizesse, ne másét. Golddigger pasi. Pár hónap után odaköltöztet egy nőt, hogy fizesse a hitelét.

2021. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A hitel fele korai. A rezsi vilagos, de meg a jovo egyaltalan nem biztos.
2021. ápr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Egyik ismerősöm úgy oldotta meg, hogy a srác odaköltözött a csaj házába, a srác kiadta a lakást, a kiadott pénzből meg fizették a rezsit, kaját amit kellett.

Jól lepontoztatok, de a sráccal szemben se fer ha a csaj ott van ingyen.



Kérdező, te hol laksz most?

2021. ápr. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"Jól lepontoztatok, de a sráccal szemben se fer ha a csaj ott van ingyen."


Mièrt, szerinted az lenne fer, ha az ember bèrleti díjat kèrne a párjától? Mert itt kvázi ez lenne a helyzet.

2021. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó hogy bérleti díjat kérjen, de valamibe illik belefizetni. Ha srácnak nem lenne háza akkor is kellene valamit bérelni, és ott is oszlanak a költségek. Jó én idősebb vagyok nálatok, láttam már pár dolgot, ingyen biztos hogy nem költöztetnék oda senkit 😅Főleg nem egy ilyen hol együtt vagyunk hol nem kapcsolatra.

Nálunk minden közös, de nálunk már le volt szervezve az esküvő és előtte fél évvel vettünk lakást közösen.


38 N

2021. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Valamibe illik igen de az nem a hitel. HA nem lenne a ház, akkor közösen fizetnék a bèrleti díjat, ez is igaz. De nem ez a helyzet. A srác nem bèrleti díjat fizet, hanem a leendő tulajdonát. Ès ez nagy különbsèg. HA nem lenne hitel, mert mondjuk örökölte, vagy kapta a szüleitől, akkor már mindjárt "ingyen" lakhatna ott, mert nincs törlesztő?
2021. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!