Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátommal nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem tudunk együtt aludni, tapasztalat vagy valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ő nem tud mással aludni, hiába nagy az ágy, és elférünk, nem tud úgy aludni, hogy valaki fekszik mellette. Próbáltuk már, és elalszik max fél órára, és állandóan felkel, nem tudja kipihenni magát stb. Valakinél volt már hasonló?

2021. ápr. 28. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a konkrét probléma?


Nekem újabban az, hogy ha a párom átölel, akkor nem tudok álmomban helyezkedni.


Én meg tőle nem tudok, mert alvajáró, és leszedi rólam a takarót :D

2021. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

és akkor mi van? külön kell aludni, ennyi. azért magányosak az emberek, mert ilyen pitiáner dolgokon problémáznak, és a végén válóokot csinálnak belőle.

engem még az se érdekelne, ha impotens lenne a barátom, és szívem- lelkem kiteszem mindig őszintén, mégse kellek senkinek.

Nem hogy megbecsülnéd, hogy valakinek kellesz, és elfogadnád olyannak, amilyen, nem itt problémáznál a semmin!

2021. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tud, akkor nincs más megoldás, mint külön alszotok.

Valószínű mindig is egyedül aludt.

2021. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég nagy az ágy, rakjatok egy párnát középre.

Ha ez se segít, akkor marad a külön alvás.

2021. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Mióta vagytok együtt? Lehet szokatlan neki, velem is volt így aztán megszoktam.
2021. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom azt, aki azt állítja, ő senkinek nem kell. De én ezen nem problémázok, csak kérdezem, mi lehet a baj, és igen, kérdeztem őt is, azt mondta, nem tudja megindokolni. Mondta, hogy az eddigi barátnőivel is ez volt. Akkor se megy, ha az ágy másik felén vagyok, nem érek hozzá. És tudom, hogy ez piti dolog, nem is szoktam emiatt veszekedni, csak jólesne a dolog és én szeretem az együttalvást, nem találkoztam még olyannal, akinek ilyen problémája lenne, ezért nem is értem.
2021. ápr. 28. 09:13
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyáltalán nem szégyen az sem, hogy téged ez zavar. Engem is zavarna, bújós vagyok nagyon, világéletemben állatokkal aludtam együtt kiskorom óta, nagyon nehezményezném, ha azzal az emberrel nem alhatnék együtt, akit szeretek. Hála égnek párom is ilyen, mindig összebújva alszunk együtt, ágy végében meg a 2 macska, így érzem magam a legnagyobb szeretetben.


#2-es, az, hogy te senkinek nem kellesz, a te nyűgöd. attól még ne ugass le mást, amiért zavarja valami, senki nem egyforma. téged nem zavarna az impotencia, az emberek 98%át meg igen, mert a szex alappillére a kapcsolatoknak, max ha aszexuális vagy, akkor nem. szóval itt az egyedüli gyökér felfogásod neked van, mert megkeseredett vagy amiért kutyának se kellesz, ettől még ne akard más napját is elcseszni :D


Kérdező, neked tanácsként én is azt tudnám javasolni, hogy mivel az eddigi barátnőinél is fennállt ez a probléma, semmiképp ne vedd magadra, ne bántson a dolog. Mi zavarja őt pontosan? Az, hogy minden neszre felkel, ezért zavarja a mozgás/forgolódás? Vagy a szuszogás? Simán lehet vmi kiskorból fakadó elnyomott szorongás, rossz élmény miatt, érdemes lenne puhatolózni hátha megnyílik. Füldugó amúgy? Esetleg két 1 személyes ágyat közel tolni egymáshoz, és akkor mégse hivatalosan 1 ágyon vagytok, de legalább picit közel érzed magadhoz?

Sajnálom, megértelek amúgy.

2021. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Szép fokozatosan nem lehet esetleg megoldani?


Ahogy #7 is mondta, két külön ágy (először olyan messze, ahogy őt már nem zavarja) és fokozatosan közelebb, amíg megszokja a jelenléted.

2021. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exem álmában agresszív volt és ütögetett és rugdosott. Nehéz volt mellette aludni.. pedig lány volt. Ha lehúzta álmában rólam a közös paplant vagy takarót és fázásomban felébredtem akkor támadott hogy védje a takaróját. Persze nem sok mindenre emlékezett reggel.
2021. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
9 azta nem semmi
2021. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!