Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátommal nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem tudunk együtt aludni, tapasztalat vagy valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ő nem tud mással aludni, hiába nagy az ágy, és elférünk, nem tud úgy aludni, hogy valaki fekszik mellette. Próbáltuk már, és elalszik max fél órára, és állandóan felkel, nem tudja kipihenni magát stb. Valakinél volt már hasonló?

2021. ápr. 28. 08:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Én nő vagyok, és sosem szerettem, sőt. De alapból is nehezen viselem a túl nagy kötöttséget, csak úgy működik számomra egy kapcsolat, ha nagy szabad teret kapok, jut idő a hobbijaimra is, egyedül is tudok lenni. Érdekes, nem tudom, mikor alakulhatott ez ki, de én nem érzem biztonságban magam együttalváskor, feszültséget érzek kissé.
2021. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is külön alszunk, nem tudnék mással aludni. Fészkelődök, forgolódok, keresztbe fekszem az ágyon. Minimum fél óra mire találok egy kényelmes pozíciót.

És velem sem igazán lehet aludni, mert álmomban is sokat fészkelődök és rugdosódok is.

2021. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki megérti, mi is a problémám. Nekem ez fontos dolog, nem mondom, hogy nagyon bújós vagyok, de valamiért egy alapnak tartom az együtt alvást, biztos amiatt, mert számomra ez a megszokott. És azzal sem értek egyet, hogy szex után külön alszunk, hogy nincs nyugodt filmnézős este, mert ő nem alszik el közben, én meg tudom, hogy fel kell kelnem, mert x idő múlva felkel és lefekszik máshova.

Megkérdeztem őt, azt mondta, hogy nem tudja megmagyarázni, csak egyszerűen nem szereti, de nem azért, mert én forgolódok vagy bármi, szóval nem miattam, hanem neki ez így kényelmes. És én ezt meg is tudom érteni, tanácsokat szerettem volna, kaptam is jókat, köszönöm!:)

2021. ápr. 28. 17:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Külön kell aludni, ennyi a titok. Egy szobában de két ágyon

Egy kapcsolat attól nem megy tönkre, de legalább nem zavarjátok egymást.


Exemnek pl mániája volt mindig átölelni álmában, meg elalvása előtt, én meg szó szerint fuldokoltam ezmiatt. Persze nála a külön alvás nem volt opció... de amióta elhagytam, úgyis egyedül alszik.

2021. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De pl az is kimerítő, mikor a 210 széles ágyon a párom olyan szinten mellém bújik, hogy fél forduló és leesek.

Na, olyankor képzeled, mennyit alszok. Hát, lényegében semmit, és egy idő után inkább kijövök a nappaliba.


Attól szeretem őt, és vele akarok megöregedni, de azért aludni is szeretek és kipihenten ébredni. :)


Mások vagyunk, én imádok sokszor kezem-lábam szétvetve alszok el, és szerencsétlen, mikor bejön, óvatosan rendezgethet el, hogy elférjen. De éjszaka meg ő "túr ki".

2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak dugasra kellesz neki
2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tegnap is "velem aludt". Feküdt mellettem, hogy aludjak el, és tényleg próbálta, elaludt egy picit és egyből felkelt. Megkérdeztem, mi a baj, arrébb menjek-e, meleg van-e stb, azt mondta, nem, de nem tud elaludni, mert nem egyedül van. És megértem, elengedem már:)
2021. máj. 17. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!