Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogy oldana meg h osszekolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy oldana meg h osszekoltozhessen a parjaval?

Figyelt kérdés

Tanacstalan vagyok h h tudnank megoldani az osszekoltozest.4oraban dolgozom,kicsi gyerek mellett nem tudok

8oraba vissza menni,igy hitelt nem kapok h lakast vegyek.Felre tett penzem nincs.A paromnak van lakasa de azt nem akarja ott hagyni mivel az o gyereke kotodik a lakashoz.En szuleimmel lakom a gyerekemmel,hozzank nem akar koltozni.Kozos lakast szeretnenk

de nem tudom h fogjak hozza.Alberletet nem tudok es nem akarok fizeni,hitelt nem kapok,felre tett penzem nincs.Kulfoldben gondolkoztam hatha ugy felre tudnek tenni de amig 10milliot felre teszek az kb 8ev es hol van még a maradek 20-25millio....Ki hogy gondolkozna?


2021. máj. 11. 20:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekével már most gondok vannak.

Erre rá fogtok menni.

Nem ugy kell kezelni egy gyerek erzesit hogy "likvidaljuk"egyszeruen a "mostohatesot" hogy nehogy oda menjen..


A kozos házban majd lesznek olyanok is hogy a sajtjaval kivetelezik a tiedet meg el kell nyomni. Te meg bologatsz majd hozzá ahogy most is. Fura az egész..

2021. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
*biztos, hogy nem közös ingatlanban kene kezdeni az összekoltozest szerintem nagyon nem.
2021. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az emberrel én egy percig se lennék együtt. Határozatlan, kifogásokat keres, az elkényeztetett kölyke pedig a fejére nőtt és simán irányítja őt. Szánalmas.

Akik össze akarnak költözni, megoldjàk.

Mi úgy oldottuk meg az összeköltözést, hogy hozzám költözött a párom. ( addig az édesanyjával és a testvérével élt egy lakásban.

Én akkor egy belül leválasztott, külön bejáratú lakrészben laktam egy nagy családi házban. Anyu és a tesóm a másik lakrészben. A párom hozzám költözött , pár hónap után össze is házasodtunk. Évekig így éltünk és spóroltunk, majd megvettük a házat a családomtól.

Idő közben lejárt az albérlő szerződése aki egy másik családunk tulajdonban levő lakásban élt.

A ház adásvétele után a családom elköltözött abba a lakásba, mi pedig leszedtük a belső leválasztást és elfoglaltuk az egész házat.

2021. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyereked, hogy csak 4 órában tudsz dolgozni? A bölcsődék, óvódák 7-től 5-ig, vagy 5.30-ig nyitva vannak. Mindketten csak a kifogásokat keresitek.
2021. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
En kereskedelemben dolgozom reggel 9tol este 8ig.Nem is azzal van gond ha bolcsibe van,hanem ha beteg.Es sokat beteg.1het bolcsi 5het itthon.Es nincs segitseg aki vigyazzon ra ha beteg.
2021. máj. 11. 22:06
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
És akkor hogy gondolkodtál külföldben? Mit csinálnál a gyerekkel addig? Vagy miből akarsz megélni külön költözve? Mert kereshetsz kb. 80 ezret kereskedelemben 4 órában, abból nem éltek meg ketten.
2021. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lesz ebből semmi, de elsősorban a közös gyereket felejtsétek el.

Ez a kettő is sok. Bocs.

2021. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Nem is azzal van gond ha bolcsibe van,hanem ha beteg.Es sokat beteg.1het bolcsi 5het itthon.Es nincs segitseg aki vigyazzon ra ha beteg."


Nem èrtem, ez nièrt indokolja a 4 órás munkát? Ha beteg 4 órát se tudsz menni...

2021. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kereskedelemben 4oras munka heti 2nap.2napot viszonylag meg tudok oldani h valaki segitsen de 5x4et mar nem.
2021. máj. 12. 14:02
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legelső körben üljetek le a pároddal, és beszéljétek meg.

Tényleg fura, hogy ő csak a saját gyerekére gondol, hogy neki mi lenne a jó. Tény, hogy az embernek a gyereke az első, de ha olyan párom van, akinek van gyereke, akkor őt is és az ő gyermekét is figyelembe kell venni.

Én így nem mernék belevágni közös ingatlanba, közös gyerekbe meg pláne nem.

Valahogy kompromisszumot kell kötni, de mindkettőtöknek kell engedni, és alkalmazkodni, és mindegyik gyereknek is. Ha ez nincs meg, akkor nem vállalnék közös ingatlan.

2021. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!