Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogy oldana meg h osszekolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy oldana meg h osszekoltozhessen a parjaval?

Figyelt kérdés

Tanacstalan vagyok h h tudnank megoldani az osszekoltozest.4oraban dolgozom,kicsi gyerek mellett nem tudok

8oraba vissza menni,igy hitelt nem kapok h lakast vegyek.Felre tett penzem nincs.A paromnak van lakasa de azt nem akarja ott hagyni mivel az o gyereke kotodik a lakashoz.En szuleimmel lakom a gyerekemmel,hozzank nem akar koltozni.Kozos lakast szeretnenk

de nem tudom h fogjak hozza.Alberletet nem tudok es nem akarok fizeni,hitelt nem kapok,felre tett penzem nincs.Kulfoldben gondolkoztam hatha ugy felre tudnek tenni de amig 10milliot felre teszek az kb 8ev es hol van még a maradek 20-25millio....Ki hogy gondolkozna?


2021. máj. 11. 20:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem kéne olyan ember, akinek a kölyke irányít - ilyen szinten.


Mikor apa összejött mostohaanyámmal eszem ágában nem volt hisztizni, sem azon, hogy lett két "öcsém", akikkel onnantól osztozni kellett.

2021. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Parom ugy gondolja h a gyerek a valasuk miatt serulhetett anno ed ezert ragaszkodik hozza ilyen szinten.Ilyen korban van.Egesz nap log az apjan.Vele akar jatszani a jatszoteren,Vele akar mindent csinalni,ha a kislany baratnoje el akr veluk menni pl biciklizni akkor balhe van h ne jojjon...Azt mondja parom h most ilyen korban van
2021. máj. 12. 20:47
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát persze. Hány éves a gyerek? Mindig "ilyen korban" lesz, most ezért most azért. Ez csak duma.
2021. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
8eves
2021. máj. 13. 15:11
 25/29 anonim ***** válasza:

Azt hittem kisebb. Ez tényleg csak duma. Egy 8 éves már megért sok dolgot, ha úgy lett nevelve. Ezután majd jön, hogy kezd kamaszodni azért ilyen, most már kamasz azért ilyen, most megy majd középiskolába, most kell neki a biztonság stb.

Féltékeny és teljesen ki akarja sajátítania az apját. Szerintem, ha nem változtat a párod, miután elmondod neki a gondokat, akkor felejtős az összeköltözés, főleg közösen vett lakásba.

2021. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A pasit furdalja a lelkiismeret a válás miatt, korai még neki egY új kapcsolat.

Az én fiam is 8 éves volt a váláskor, de semmi ilyen dolgot nem mutatott.


Nekem a 3. nő lett a nyerő, mert az első kettő már negatívan reagált rá, mielőtt zmtalalkoztak volna.

Te nem ilyen vagy, de egyedül nem tudsz fenntartani egy párkapcsolatot.


A pasid csak két dolgot nem akar, elköltözni és odaengedni titeket.

Marad egy kis szex nap közben, esetleg hét végén.


Szerintem érte kellesz.

2021. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

@@@@@@@

Szerintem erre kellesz!

2021. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
4eve valtak el.mi 2eve vagyunk egyutt.bar szerintem is maskepp kene kezelnie ezt a dolgot.Egyutt lenni a gyerekeknek havi 2-3alkalommal h szokjak egymast.Ill az en gyerekem szereti az ovet.Csak az ove feltekenyebb szinte mindenkire
2021. máj. 13. 19:09
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont az a baj, hogy nem is látom a párod törekvését arra, hogy a féltékenységét oldja a gyereknek. Inkább erősíti. 8 éves már nem annyira kisgyerek, hogy ne értse meg a dolgokat.

Gondold át nagyon ezt a kapcsolatot, csak azért ne maradj vele, hogy legyen valaki az életedben. Jön majd, aki jobban szeret és megbecsül téged.

2021. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!