Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel hogy ne rágja a körmét?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy nem tudja miért rágja csak jól esik neki.

Beszéltem vele erről hogy így csúnya a keze és ne csinálja ilyenkor megígéri hogy nem fogja rágni. Kb 3 napig nem ragja és aztán megint.


2021. jún. 7. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta rágom a körmöm, rossz szokás, képtelen vagyok leszokni, a sok szar körömlakk se megoldás. Nyilván ha stressz ér akkor rátesz egy lapáttal.

Egy dolog használ, a műköröm.

Persze nála ez egy új szokás, valószínű stressz váltotta ki, így jobb lenne megtalálni az okot. Mindenesetre a műkörmöt javaslom a rágás, piszkálás ellen.

2021. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt. A párom szólt, hogy így ápolatlan a kezem, és ekkor kezdett el igazán zavarni, de nagyon nehéz leállni vele, mert ez olyan dolog, ami annyira beidegződött már gyerekkoromtól fogva, hogy észre se vettem, amikor csináltam.

Nekem az segített, hogy műkörmöt csináltattam, és azóta is járok 3 hetente. Már nem mű, csak gél lakk van rajta, de olyan erős tőle, hogy nem rágom le. Még előfordul, hogy rágcsálom, de legalább már nem látják rajta, mert nem tudom/akarom lerágni. Visszafogott körmöt szoktam csináltatni, pl baby boomert, franciát.

2021. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkorom óta rágtam a körmömet, sokszor észre sem vettem. Nekem is a műköröm segített. Nem kell karmokra gondolni. Szolíd francia manikür, kicsit néha színes, de alig ér tovább az ujjbegyemnél, és természetes formájú.
2021. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Irattasd be egy műköröm építésre.
2021. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!