Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Mikor a csajotok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor a csajotok azt mondja, hogy fáj a feje és most azért nincs kedve hozzá, próbáltátok neki csillapítani?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy esetleg próbáltátok e.. :D

Ha esetleg a gyógyszer nem használna, itt van pár gyors módszer a fejfájásra..


[link]



2021. jún. 13. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem elviselhetetlen a fájdalom, akkor én kifejezetten rá szoktam mászni a férjemre, mert az orgazmus hatására enyhül a fejfájásom.
2021. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap olvastam egy reddites (angol) posztot erről, a nő nem akart szexelni... és ennyi, nem szexeltek, a férfi megölelte, és elaludtak. És ezt azért írta le a posztoló, mert még nem történt vele olyan, hogy a férfi ne erősködött vagy puffogott volna, a kommentek tele voltak nőkkel, akik elaléltak a pasitól, a férfiak meg értetlenkedtek, hogy ilyen alacsonyan van a színvonal?
2021. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha sima fejfájás, akkor szexelünk, mert az orgazmus csillapítja a fájdalmat. :)

De mikor tényleg hányingerig fajuló migrén, na akkor sötét szoba, csukott szem, fájdalomcsillapító, és megmasszírozza óvatosan a fejem, mert olyankor a létezés is kín.

2021. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#12, ez velem is előfordult, csak én masszíroztam a homlokát, úgy aludt el

Soha nem tudott lámpafényben elaludni.

Reggel meg mentegetőzött csórikám!

Én nem akarok semmi olyan szexet, ami neki nem jó.

2021. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!