Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért halnak ennyire bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halnak ennyire bele egyesek abba, ha el kell végezniük otthon azt a munkát, ami szingliként ugyanúgy rájuk várna?

Figyelt kérdés
Ennyire nem szeretik a párjukat, hogy az ő nyakába akarják varrni a háztartási kötelességeik rájuk eső részét? Dehát ha egyedül lennének, ugyanúgy nekik kellene megcsinálni.
2021. szept. 8. 16:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
45%

#20


Szerintem még ha én végzek 2-kor, utána a szabadidőmben nem más után csicskázok, hanem kiélvezem a szabadidőmet. Ő vállalta azt, hogy napi 12 órában dolgozik, nem én! Szóval én nem fogok helyette elvégezni semmit. Az én szabadidőmben én is szeretnék pihenni, ahogyan ő is az övében.

2021. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
24%

21

Igen! Viszont a magasabb keresetéből származó előnyöket azert én is élvezem! ... Ő azért vállalta, hogy NEKÜNK jobb legyen! Ergo nem gondolom magamat rabszolgának amiért egyedül házimunkazok

2021. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
37%

Most nem azért, de aki olyan marha önző, hogy egy szalmaszálat nem tenne keresztbe a másikért, az minek él párkapcsolatban?:D

Szerintem nem csicskaság, ha fordított esetben (ha ő és haza előbb), akkor ő is simán megcsinálja.

2021. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 3-as! Ha kevesebbet keresel, nem vagy férfi 😉 ha már retroba akarod nyomni 😊
2021. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
60%
Vicces ahogy a cseléd típusú nők megakarják magyarázni, hogy a kapcsolatban nem a szolga szerepét töltik be, hanem a gondoskodó, segítőkész társét.😂 Valakinek csicskának is kell lennie a társadalomban, hogy a többi nőre normális jelzőt tudjunk használni, ez tény.
2021. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
27%

#25

Értem!

Tehát, miután lehúzott 14 órat a cégnél, utána még csinálja meg a házimunka felét?

2021. szept. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
59%
Csinálja meg, mert ha nem lennénk együtt akkor is 14 órát húzna le a cégnél. Nem miattam dolgozik, hanem saját maga miatt. Nekem van hobbim, vannak barátaim, van családom. A szabadidőmet ne az töltse már ki, hogy én otthon takarítok meg főzök. Ti álomvilágban éltek, ha azt hiszitek miattatok dolgozik ennyit. Amúgy is dolgozna ugyanennyit.
2021. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
13%

Tévedes

Mikor osszejottunk, nem melozott ennyit! Aztán vettünk hazat, uj autot, 2öt!

Szeretem a szép egzotokus nyaralásokat...szeretem, hogy a gyerekünk magánovodaba járhat, hogy mindenre van pénz! Mint mondtam, a bejárónő igy is jön havonta 1-2xer

2021. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
22%
Mi mondjuk direkt miattam vettünk ki egy egyébként az átlagnál drágább lakást a munkahelyem közvetlen szomszédságában, hogy ne kelljen bejárnom, ő ezzel szemben oda-vissza fél-fél órát utazik. Plusz később végez, mint én. Az a minimum, hogy amennyit ő utazással tölt, azt mondjuk én ráfordítom a háztartásra...
2021. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%
Akinek a gyereke magánovodába jár meg mindenre van pénzük, meg egzotikus nyaralásokra járnak, azoknál nem főz, mos, takarít az asszony, főleg nem napi szinten. De ha mégis akkor nem értem, hogy neked mi bajod van, mert az egész nem rád iranyult, hanem általánosságban két átlagos fizetésű emberre. Nem pedig arra, amikor a párja milliókat keres😀
2021. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!