Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 250 ezer forintból meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

250 ezer forintból meg lehet két embernek élni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 10:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
100%

#19: Én mondjuk otthon maradtam és tanultam... Meg előtte dolgoztam egy évet teljes munkaidőben.



#20: Ez így van, jól írtad. Ezért kérdeztem itt is, hogy mi a helyzet a lakhatással és arról írt az illető. Azért az, hogy valaki egyedül 350-ből nem jön ki, elég extrém...

2021. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
72%
Saját lábadon kell megállnod, szóval te is döntöd el, hogy tanulsz vagy nem. Egyik suliban halassz, a másik mellett meg vállalj munkát, bármit. A másik sulit meg folytatod, ha az egyiket már befejezted, mellette dolgozol tovább. Így csinálják ezt az emberek, ha nincs kin élősködni, vagy lenne, de van gerincük. Persze ha a párod önszántából kisegít néha, az egy másik dolog, de neked kell magad eltartani. Ha nem tudod suli mellett, akkor ne tanulj. Sokan emiatt érettségiznek vagy diplomáznak le estin vagy levelezőn felnőttként munka mellett. Menni fog neked is.
2021. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 A kérdező kommentje:
Nekem az otthon maradás és ott tanulas kilőve mert 200kilometerre elek a szuleimtol és ott sincs lehetőségem ezt tanulni. Én is minden nyaron dolgozom diakmelot, megse tudunk felrerakni. Diakmunkat is úgy, hogy nem abban a varosban ahol elek a parommal, mert ott nincs, hanem minden nap utaztam at a szomszédos varosba.
2021. szept. 18. 11:36
 24/114 anonim ***** válasza:
88%
Hol laksz, hol vannak a szülők és egyáltalán mit tanulsz? Kicsit úgy írod le, mintha sehogy sem lenne jó, de ebből inkább az jön le, hogy nem is erőltetnél semmit.
2021. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 cseppszi ***** válasza:
75%
Igen meg lehet élni ennyiből, sőt még kevesebből is. Mi ketten nagyon precíz beosztással 100- 120 ezerből kihozzuk a kaját és napi szinten minden nap mást eszünk és finomakat. Otthon készített ételek a lényege. A városi gyorsételek sokkal drágábbak. Ott egy reggeli bele kerül 2 ezerbe 2 főre. Azt nem engedhetjük meg magunknak csak nagyon ritkán. Az egyik legfontosabb dolog a dekára kimért alapanyagok a főzésben. 1 tányér ételt se dobunk ki soha. A kidobott étel az kidobott pénz is egyben, mert pénzbe kerül a boltban. 1 kiló hús 1450 forint. 1 főre 15 dekát számolunk. az kerekítve 220 Ft / adag 440 két főre. Köretnek is kidekázzuk. Precíz beosztással egy ezresből kijön a napi kaja. Jut gyümölcsre és primőrre is de napi szinten 1 szem csak. Nagyon szigorú önfegyelem kell hozzá de megoldható. Van erre egy külön szakácskönyv is. "Mit meddig hogyan" a címe. Pont erről a beosztós kajacsinálásról szól rengeteg témában.
2021. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 A kérdező kommentje:
#24 Mi Szekszardon lakunk, szuleim Zalaegerszegen, én pedig Pecsre jarok iskolaba. Pecsen tervezografikat tanulok, ez osztatlan képzés, gyakorlati oktatásra épül a 95%-a. A másik szak amit tanulok pedig politológia. Az is Pecsen. A Politológiát azert nem tudom ott hagyni, mert utolsó évem, nem szeretnek fizetni csomo penzt vissza az államnak ezért. Egyik szakon sincs levelező, tehat ez is kilőve. Politologian kedvezmenyes tanrenden tanulok azert, hogy tudjak a másikra jarni. A halasztást tervezografikan nem engedik első évben. Persze lehet diákhitel. De tervezografikan utolsó két evemben at tesznek onkoltsegesre mert addig kifutok az állami támogatott felevekbol, ez félévente lesz majd 1 millio kb. Ezt diákhitel 2bol fogom fedezni. Melle nem szeretnem a diákhitel1et is felvenni, ennyi hitel nem kell nekem a fejem fölé huszoneves koromban…
2021. szept. 18. 11:48
 27/114 anonim ***** válasza:
24%

Igen. Szűkösen, de igen.


(ÉN, nem költöznék össze csóró pasival, és csóró pasiként sem költöznék össze olyan nővel, akinek nincs fizuja.)

2021. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
94%

A halasztást első FÉLÉVBEN nem engedik tudtommal. Miért kezdtél el egy másik szakot, ha van még vissza az előzőből és nincs rá pénzed?

Pécsen amúgy bárhol találni diákmunkát. Pécsre járok én is.

2021. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 A kérdező kommentje:
Mert elvárták. És egyébként is ez a szak volt az álmom. A politológiát viszont abszolut nem akartam, de ezt is nagyon erőltettek otthon, pedig volt úgy, nem egyszer, hogy ott fogom hagyni. Én azt ertem, hogy bárki talal munkat, de ilyen orarend melle nem tudom besuriteni. Mint már fentebb irtam, reggeltől estig benn vagyok az egyetemen minden nap. Meg hétvégi munkára gondoltam, de ahhoz is at kellene Pecsre jarni, ami meg nem is akkora baj, csak így meg attol parazok, hogy nem fogok tudni politologian teljesíteni. Mert most hetkoznap a tervgraf dolgaival foglalkozom, hetvegen pedig a politologiaval.
2021. szept. 18. 11:57
 30/114 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 17 és társai!


A pénzügyi tudatosság nem azt jelenti, hogy az élet más területein lévő tudatosság rovására teszi valaki.


Ha én nem akarok szart enni egész nap és nem akarok a gyerekem tányérján olyan ételt látni aminek nincs rendes tápértéke, mert nem zöldség, gyümölcs vagy húsok, attól még pénzügyileg tudatos leszek.


De akkor nyilvánvalóan havi 60 megy el kajára minimum/fő.


Számomra a kijövök nem azt jelenti, hogy életben maradok, hanem azt, hogy tényleg kijövök, ami egy egészségesen fenntartható állapot. Ez azért nem luxus.


Mert zsemlén meg májkrémen élve, minimumra véve a fűtést és más kidobott ruháit hordva én is ki tudok jönni havi 50-ből is...

2021. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!