Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 250 ezer forintból meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

250 ezer forintból meg lehet két embernek élni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 10:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 tozser ***** válasza:

108/110

A helyesirásod senki sem kritizálta, csak fel lett téve a KÉRDÉS hogy MAGYAR irógéppel hogyan lehet IGY irni.


Arra lennék kiváncsi hogy hoszabb kűlfüőldi tartózkodás UTÁN a te helyesirásod mennyivel JAVULNA?


..és amit z előbb irtam...annak jobb ha utánna nézel..

2021. szept. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/114 anonim ***** válasza:
Kalácsony Gelgely is tanított releváns szakmai nyelvtudás nélkül..Szóval nincsen lehetetlen...
2021. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 Felettünk az óceán ***** válasza:
100%

Ez az a kérdés ami alatt mindenki jól leírhatja minden baját, politizálhat, de a 90%-uk teljes mértékben baszik rá leírni hogy melyik régióban él, netán melyik városban, mert ugyanazon X pénz iszonyatosan más értékű felénk mint mondjuk az ország keleti részében, ahol mondjuk 15 millióért kész házat veszel, itt meg telket se.


Győriek vagyunk, nem olcsó város. Én eddig kerestem 270-et (most váltottam mondjuk és már 340), párom fix 200.


A költségvetésünk kb. úgy fest hogy 115k Ft a lakbér + közös költség egy 56m2-es panelhoz amiben ketten lakunk, de ez 130k-ig megy fel a számlákkal együtt amiben már benne van minden (fűtés, szemét, net, villany, gázunk nincs, elektromos sütőnk van). Ha 70.000-et számolsz a kajára, már 200-nál vagy, igaz mi leginkább SZÉP kártyából rendelünk kaját sokszor, és egy 2700Ft-os rendelésből 3 napig van ebédem olyan adagokat kapunk. Mellette autót tartunk fent amibe kb. 20.000-et kell tankolni másfél havonta, igaz vannak évente egyszer nagyobb költségei ami simán egy évben mínusz 200k. Mellette költünk azért hobbira mint könyvek, társasjátékok (drága hobbi), én PC gaming-re, és így is egy átlagos hónapban meg tudunk spórolni 200k-t. Azaz kb. párom fizetése megmarad a közös kasszában, tehát egy 270k nettó fizetésből meg tudnék élni éppen csak, akkor is ha a kaját nem SZÉP kártyával számoljuk, hanem tisztán kápéból, de így még spórolni is lehetne egyedül. Jelenleg heti 1x járunk a SPAR-ban, kb. 5000-6000Ft egy bevásárló kör.


Mindazonáltal az hogy lehetséges, nem jelenti hogy célszerű. Ha csak más életkörülmények nem kényszerítenek rá (pl. elviselhetetlen szülők, pároddal összeköltözni akarás saját élet kezdés céljából stb.) én nem vágnék bele egyetlen 250k-s fizetéssel, legalább is nem ezen a környéken.

2021. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim ***** válasza:

113! Igazat kell adjak, sokan -többek közt én is- csak bevágtam ide, hogy meg lehet, de szűkösen, ezt mondjuk tartom. Annak külön örülök, hogy a "millásinfomratikusbelpestitőzsdeguruk" helyett végre olyan ír, aki valóban az átlagba, vagy helyesebben a mediánba tartozik a párjával együtt.

Én úgy szoktam ezt számolni, hogy fejenként kb. 2500Ft jut ennivalóra és innivalóra, ha van is némi extra akkor egy ember átlag 80ezerből kijön egy hónapban. A rezsi nyilván változó de átlag 20-25 ezer a három alap víz-villany-fűtés esetleg szemétszállítás is, ezen felül mondjuk 7-8 ezer a net+Tv. Mellé még telefonköltséggel együtt úgy 200 ezer. Ez a minimum két embernek, ha gyalog/bicajjal jár és nem vesz se ruhát se semmit. Szóval én azt mondom, hogy 250-ből meg lehet élni két embernek, de nagyon szűkösen, és nagyon be kell tudni osztani.

2021. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!