Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 250 ezer forintból meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

250 ezer forintból meg lehet két embernek élni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 10:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
86%
A politológiát eröltették otthon? Egy simbi limbi semmire nem jô szakot?
2021. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kibszott vicc érted...


Erőltetnek neked egy szakot, de mikor el kellene mellé tartani, akkor már nem akarnak beleugatni az életedbe, csak akkora, mikor szakot kellett választani.


Meg is érdemled, ha hagyod.

2021. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/114 A kérdező kommentje:
#31 Hat nekik mondhatod ezt :D ok ezt nem értik meg. Rengeteg vita colt ebbol, annyiszor mondtam nekik, hogy ez a diploma maximum úgy er valamit, ha PhD fokozatot szerzek és az egesz eletem raaldozom, hogy kutassak az MTA-nal. Persze tehettem volna azt, hogy nem hallgatok rajuk, de nem akarom megreszkirozni, hogy azt az 50ezret amivel kisegítenek havonta megvonják tolem.
2021. szept. 18. 12:05
 34/114 anonim ***** válasza:
81%

Én a helyedben abbahagynám a politológiát. Időt is elvesz, meg pénzt is, mivel viszi az állami támogatott féléveidet. Nem kell visszafizetned a képzést az államnak, ha utána csinálsz másik diplomát. Egy egyetem mellett meg simán lehet dolgozni. Tudom, mert ezt csinálom 4 éve.

Őszintén szólva nekem kicsit ilyen kifogás szagú az egész, így sem jó, úgy sem jó, csinálsz egy full értelmetlen szakot (nem a politológiára mondom alapból, de ha nem is érdekel, akkor értelmetlen), mert a szüleid elvárják. Na, de nem a szüleid tartanak el. Hanem a faszid, aki ezt hamar meg fogja unni. Csúnya ezt leírni, de jelenleg egy kolonc vagy a nyakán, egy élősködő. Ne hárításd a felelősséget, ha ahhoz elég felnőtt vagy, hogy egy csávóval tartasd el magad, akkor ahhoz is legyél az, hogy nemet mondj egy totál logikátlan elvárásra. És menj el dolgozni, az több lesz, mint 50.000.

Amúgy ösztöndíjat nem kapsz? Mert ha tanuláson kívül más dolgod sincs, akkor gondolom jók a jegyekeid. Én vérplazmát is adtam csóró koromban.

2021. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
28%

Ennyiből simán meg lehet élni.


Nyaralás meg étterem? Lehet élni nélküle. Boldognak is lehet lenni nélküle.

2021. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
0%
Húztál volna el dolgozni! Szánalmas vagy!
2021. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 anonim ***** válasza:
80%
Egebkent itt senki nem tud olvasni? Xd az illeto elmondta nem is egyszer h nem tudja az orarende melle besuriteni a munkat. en megneznem ti h dolgoztok este úgy h masnap reggel mentek vissza suliba. Es mi az h a tervezografika haszontalan? Xd emberek ti tudjatok amugy a grafikusok mennyit keresnek? Ezzel a diplomaval arany ut a jo fizetes itthon is de kulfoldon meginkabb. Amugy itt valszeg az emberek nem erzik at milyen egy full toxic csaladban felnoni. Konnyu mondani h mondj nemet az elvarasokra de annyira meg tudja így a család keseriteni az eleted hogy egy eletre nyomot hagy benned.
2021. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 A kérdező kommentje:
#36 ertem, és vegzettség nélkül te ezt hogy gondolod?? Sajnálom, hogy majd a jövőben szeretnék egy stabil jól fizető munkahelyet, amiből majd a családom és magam normalisan el tudom tartani, hogy ne kelljen hitelekből élni, mint itthon a nagy átlag sokszor teszi. :D
2021. szept. 18. 12:56
 39/114 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért befolyásol téged az, hogy a szüleid mit erőltetnek, ha te a barátoddal élsz. Javaslat: halassz a politológián egy vagy két évet. Csináld a grafikát, diákmunkázz. Aztán meglátod, be akarod-e fejezni a politológiát vagy hagyod veszni. Ha nem fogsz vele dolgozni, akkor felesleges volt, pláne hogy nem is szeretted. Tök mindegy, hány év. Csináld a grafikát.
2021. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim ***** válasza:
100%

2dolog! 11esre ne hallgass,diákhiteltől jobb nyomorogni. Én nagyon messze tamas kérek 1milliót vettem folyósítottak.

Majdnem 2őt fizettem vissza.

Persze ha milliós kezdő fizetésem lesz.....

Neked tanulás a munkád!! Azért lehet kapni ösztöndíjat!

3 átmeneti állapot. Elvileg 2-2,5èvről van szó. Megtanulod èrtèkelni amid van. Mikor megy a szekér akkor fogod tudni milyen a szűkössèg. Alkalmazottaid èletét megérted.

Hiba lehetőség 1. Pároddal szót mentek ès megy a sárdobálás hogy ő pénzén èltél.

2. Szakítotok! Hová mész?

3. Valamiért mégsem végzel akkor?

Mindig legyen tartalèk.

2021. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!