Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Össze akarunk költözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarunk költözni a barátommal, de félek (?)

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyunk együtt, és régóta beszéljük az összeköltözést, ő már dolgozik, nekem van még másfél évem a suliból.

Ő 20 éves én 18.

Albérletbe nem tudunk még menni, de a szülei szeretnék, ha oda mennék. Viszont én valamiért nagyon félek.

Anya tudom, hogy rosszul fogja viselni, és ez bánt a legjobban.

Anyáék is mondták neki, hogy jöjjön ő, és itt is tudunk gyűjtögetni, de ő nem akart jönni. Azt mondja, hogy ő megszokta az otthoni környezetet, és ő nem merne elmenni otthonról.

Rólam tudni kell, hogy depresszióval küzdöttem régebben, gyógyszereket szedtem, de már nem. És van, hogy a mai napig rosszul vagyok, szorul a mellkasom és egyfolytában sírok. Nem tudom, hogy náluk ezt hogy kezelnék ezt a dolgot. Na meg az, hogy tartok attól, hogy valamikor is kilöknének vagy hasonlók. Azt mondta anyósom, hogy ilyesmitől nem kell félnem. Felhozódott a pénz téma. Azt mondja a barátom, hogy nem mondtak semmi olyat, elkérnének havonta tőlem pénzt, amiért én ott lakok. Viszont én azt vettem le, amikor apósom azt mondta, hogy nem tudja a pénz hogy lesz. Vagyis hogy kérjen vagy sem. Megértem, hiszen "lakó" lennék itt. De a gyerekük miatt szeretnék jönni. És ők nem engednék el őt. Plusz ők hozták fel a témát. És rosszul is érzem magam, hogy a barátom fizetni akarja amiért én ott lakok... Ez még nem biztos egyébként. Elvileg szó sem volt pénzről, de én úgy éreztem akkor, hogy erre célozgatnak.



2021. okt. 3. 11:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
43%
31, 4.49 átlag felett jár 58e technikumban ebben a tanévben. Ez a mac.
2021. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Duális képzés.
2021. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Más nyakára nem költöznék. Pont.
2021. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Engem csak az zavar, hogy ő azt mondta, hogy "megszokta az otthoni környezetet". Meg hogy neki ez nem menne. De nekem menjen... Úgy, hogy nem dolgozok, az ösztöndíjamat kapom meg a gyakszi pénzemet.

Nem tudom, hogy így megéri-e. Soha nem állt ki mellettem, mindig bólogat mint egy kiskutya, ha a szülei beszélnek neki valamit

2021. okt. 7. 10:45
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Na így még egyértelműbb lenne számomra, hogy nem megyek!

Ha oda költözöl benne fogsz maradni ebben, ugyanis mindig lesz kifogása, hogy miért nem akar elköltözni, vagy most épp miért nem lenne alkalmas.

Biztos, hogy nem költöznék oda!

2021. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy nem mennék, nem ér ez a pasi annyit. Te alkalmazkodj, az hogy te mit akarsz lényegtelen, az ő kényelme előbbvaló annál hogy te nem kerülj kiszolgáltatott helyzetbe, ez a pasi saját magába szerelmes, nem beléd.
2021. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lett végül?
2021. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs jovedelme h akar megis osszekoltozni? Maradj otthon kicsi vagy meg ehhez
2021. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!