Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lànyok,szeretitek ha a pàrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok,szeretitek ha a pàrotok luxus életkörülményeket biztosít nektek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 10:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Mi csak azt szeretjük, amiért vérrel és verejtékkel fizettünk.
2021. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem szeretném, mivel akkor túlságosan függenék tőle anyagilag, és úgy érezném, prostituálnám magam. Félreértés ne essék, nem baj, ha ő többet keres és jó körülmények között él, de azért ne ANNYIVAL.



N

2021. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért eret nem vágnék magamon kínomban.
2021. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

magyarorszagon elenyeszo szamu ember kepes ‘luxus eletkorulmenyket’ biztositani. nyilvan nem hatrany, ha nem egy koszos lyukban el valaki, de azert a koszos lyuk meg a luxus kozott boven van atmenet.

illetve amit ‘o biztosit nekem’ az nem az enyem, ideig-oraig tart csak, ha vege a kapcsolatnak, annak is vege.



de nyilvan te se sirnal, ha a nod luxusban elne es bekoltoznel hozza, nem?

2021. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén? Igen.
2021. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy luxusigényem nincs. De a jómódúnak mondható, kényelmes körülményeknek örülök.
2021. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az az igazi, amit ketten közösen építetek fel.
2021. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Legyen figyelmes, lepjen meg időnként valamivel, de a tárgyi érték mellett jobban értékelem ha tevőlegesen segít, meghallgat, segít gondolkodni, átlátni a problémáimat, megoldásra jutni, és amennyiben nem tudom magam megoldani ebben is a segítégemre van.

Nem vagyok anyagias, amire szükségem van megveszem magamnak, és amennyiben tudom a körülöttem zajló eseményeket is irányítom, megoldom. De jól esik ha figyel rám és tudom,hogy számithatok rá.

2021. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Ki ne örülne,hagyjuk már...Jó sok itt az álszent ember.
2021. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem, én a lottóötösnek örülnék, hogy magamnak biztosítsam. Nem kell egy pénisznek összekötnie a pénzzel, lehet hozzám is kötve a pénz.
2021. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!