Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lànyok,szeretitek ha a pàrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok,szeretitek ha a pàrotok luxus életkörülményeket biztosít nektek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 10:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%

"luxus életkörülmények" - Az is kérdés, milyen területen :) Én pl. nem vennék se magamnak, se a páromnak drága ruhákat, kiegészítőket (nem látom értelmét). Utazásra költenék évi 10 milliót, de ez egyik barátnőmet se izgatta (zavarta őket, hogy 3 hetente nincsenek itthon, és a barátaik irigykednek, lek..zák őket).

31/F vállakozó

2021. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kiszolgáltatott lennék.Kell, hogy én magam is megkeressek egy normális összeget és a saját dolgaimra más adja a pénzt.
2021. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. En a nevemre iratott haztomboket szeretem. Nem erxekelnek a holmi ridikulok meg cipok ruhak.
2021. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 czovek1973 ***** válasza:
80%

Ez igen! Ide is beszúrtuk a himbaromsagainkat.

Ez a baj! Annyi k.t néztünk már filmen, H azt hisszük mindenki az.

Magas az IQ-m, de a 2 legmagasabb IQ nőé! A nők az életet viszik tovább. Erre a srófra jár az agyuk. Ehhez pénz kell megbízható férfival. Amúgy a pénzsóvárság szerintem férfi hülyeség. Volt, havi 1 millóm jött kézhez, de volt H ennyit elherdáltam 2 alatt.

A nők legalább nem elementáris hülyeségekre költenek.

2021. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem a a luxusvilág nem vonz. Ha lenne sokkal több pénzem, akkor sem akarnék kacsalábon forgó palotát, dizájner táskákat, bundát, procc épp aktuálisan trendi helyeken nyaralni, tengerparti luxusutak, insta-kirakat világ... nem azt mondom, hogy nem jönne jól több pénz, de 1) a luxi kalitkának általában van ára (ismerek olyan lányt, akit a pasija előszöt pénzelt, aztán azzal zsarolta, hogy "mégis mennyi mindent megadtam neked", hogy úgy ugráljon a csaj, ahogy ő fütyül... az volt a lány egyetlen szerencséje, hogy az apja befolyásos ember, de nem ismert, ezért a pasi elbízta magát... és aztán sikerült becsicskítani és elküldeni a fenébe), 2) a kiszolgáltottságokat nem bírnám. Inkább éljek kicsit kisebb lábon, de úgy, hogy legyen egy magam által kialakított hátországom.
2022. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
23: Én is.:)
2022. máj. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!