Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lànyok,szeretitek ha a pàrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok,szeretitek ha a pàrotok luxus életkörülményeket biztosít nektek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 10:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Ez vélhetőelg azzal járna,hogy maximálisan kiszolgáltatottnak érezném magam mellette. Még ha nem is így lenne...
2021. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy örülnék, örülök is.

Ha nem azért, mert "cserébe" elvár valamit, hanem mert így akar kedveskedni, kimutatni, hogy fontos vagyok neki, és persze mert megengedheti magának. De csak ha ez szívből jön, nem elvárás a részemről.

Volt olyan pasim, aki ezt megtehette, baromira kevés volt ahhoz, hogy boldoggá tegyen. És volt olyan, akinek (előzőhöz képest) szinte semmi vagyona nem volt, mégis boldog tudtam vele lenni.

2021. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó,nem ez volt a kérdés.
2021. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13 vagyok a 10-esnek írtam,csak közben írtak.
2021. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
nem az hogy szeretik, elvárják :D
2021. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%

Definiáld a luxust!

Szerintem az nem luxus, hogy van egy nagy házunk, 2 autónk, illetve bőven telik mindenre értelmes keretek között. 4 tagu család, atlag bevétel 800-1M között mozog. Ez szerintem egy nornális életre elég. Sokak szerint ez luxus...szerintem nem. Volt olyan párom, aki luxus körülményeket "biztositott", ahogy te fogalmaztál, de önmagában ez édeskevés. (vége is lett a kapcsolatnak) A jó anyagi helyzet csak rajtengedély

2021. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%

Mit jelent a luxus?


Amúgy nem igazán, azt szeretem ha EGYÜTT tudjuk ketten biztosítani kettőnknek a kényelmes életet.

2021. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltok egyet, aztán le helikopterrel a Riviérára, ahol vár az 50 méteres yacht, amivel körbevitorlázzátok Szardíniát, mert miért ne? Várkonyi Andikán kívül kb. 20 nő van az országban, akinek ilyen luxus életkörülményeket biztosít a párja, és én egyiket se nevezném "lány"-nak, no meg nem is járnak ide, szóval nem fogsz választ kapni a kérdésedre.
2021. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%

A kedves kerdező szerint az már luxusnak számit, hogy egyedül élsz, es van autód....

Szerintem ez alap!


Luxus az, amit a 18as leírt

2021. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Majd ha egyszer luxusban élek újra valszolok.
2021. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!