Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a menstruációs bugyiról? Borzasztóan vágyölőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Ha nem hallottatok róla, akkor linkelem, ilyenre gondolok:

[link]



2021. nov. 3. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen különösen hangzik, ezeknek a termékeknek nem a vágyfokozás a rendeltetésük.

Ez már tényleg kész agyrém 🙈🙊

2021. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Én csak nagyibugyinak hívom .
2021. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 A kérdező kommentje:
Persze, tudom,hogy nem az a rendeltetésük. Csak nem akarom, hogy miután a pasim meglát egy ilyenben elmenjen teljesen a kedve a szextől.
2021. nov. 3. 12:23
 4/122 anonim ***** válasza:
99%
Majd szexeltek, ha agyilag is felnőttök hozzá.
2021. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
100%

De miért kéne ebben látnia? Kapj fel rá egy sortot vagy leggingst - gondolom azt úgyis tudja, hogy épp megvan, így nem néz nagyot, amiért nem tangában vagy anélkül lát az ágyban.


Nem is értem, miért kell ezt az egészet rájuk erőltetni, van egyéb módja is ilyenkor az erotikus igények kiélésének... (N)

2021. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
96%
És mi lenne, ha nem a farka köré építenéd az életed?
2021. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 A kérdező kommentje:
31 és 36 évesek vagyunk, nem kis tinik. Nem akarom, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk, hogy már nem tud rám úgy nézni, nem kíván, mert meglátott egy szerintem is elég csúnya darabban. Fenntarthatósági, környezettudatossági szempontból, viszont nem látok jobb alternatívát, így tennék vele egy próbát. Remélem, így már minden világos.
2021. nov. 3. 12:29
 8/122 anonim ***** válasza:
100%
Nahát. Az én férjem szülés után még fürödni is segített meg a bugyit felvenni a betéttel együtt, mégsem undorodott meg tőlem. Igaz, ő nem kisfiú és nem hiszi, hogy unikornisokat kakilok.
2021. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 A kérdező kommentje:
Este bugyiban és topban szoktam aludni mindig, így biztosan lát, mivel együtt lakunk.
2021. nov. 3. 12:30
 10/122 anonim ***** válasza:
98%

Tök mindegy, hány éves vagy, fejben még tini.


Amúgy a mosható betétről jobbakat hallottam. Youtube-on van pár video erős idegzetűeknek, amiben végigpróbálják ezeket.

2021. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!